Osaühing VRA-PartnerRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 54 218 € | 3 | 3978 € |
| 2026 II kv | 22 418 € | 2 | 1959 € |
| 2026 I kv | 25 209 € | 2 | 4169 € |
| 2025 IV kv | 84 363 € | 2 | 5250 € |
| 2025 III kv | 53 204 € | 3 | 4579 € |
| 2025 II kv | 30 596 € | 2 | 4555 € |
| 2025 I kv | 57 483 € | 2 | 4743 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 48 883 | 42 494 | 36 832 | 34 490 | 60 706 | 52 232 | 15 540 |
| Põhivara kokku | 50 011 | 32 242 | 67 538 | 147 873 | 136 319 | 121 193 | 102 450 |
| Vara kokku | 98 894 | 74 736 | 104 370 | 182 363 | 197 025 | 173 425 | 117 990 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 27 496 | 26 532 | 43 674 | 42 960 | 62 911 | 50 751 | 43 769 |
| Pikaajalised kohustised | 19 461 | 10 175 | 21 263 | 86 926 | 70 791 | 54 392 | 33 865 |
| Kohustised kokku | 46 957 | 36 707 | 64 937 | 129 886 | 133 702 | 105 143 | 77 634 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 67 084 | 49 187 | 35 278 | 36 683 | 49 727 | 60 573 | 65 532 |
| Aruandeaasta kasum | −17 897 | −13 908 | 1405 | 13 044 | 10 846 | 4959 | −27 926 |
| Reservid ja muu omakapital | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 51 937 | 38 029 | 39 433 | 52 477 | 63 323 | 68 282 | 40 356 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 186 140 | 180 324 | 197 204 | 267 752 | 221 879 | 243 938 | 188 909 |
| Ärikasum | −17 030 | −12 335 | 2609 | 15 047 | 15 447 | 9143 | −25 095 |
| EBITDA | 610 | 4297 | 7519 | 25 596 | 33 251 | 27 681 | −6352 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −17 897 | −13 908 | 1405 | 13 044 | 10 846 | 4959 | −27 926 |
| Aruande aasta kasum | −17 897 | −13 908 | 1405 | 13 044 | 10 846 | 4959 | −27 926 |
| Tööjõukulud | 74 362 | 56 465 | 58 850 | 80 183 | 60 906 | 61 874 | 50 494 |
| Põhivara kulum | 17 640 | 16 632 | 4910 | 10 549 | 17 804 | 18 538 | 18 743 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 42 300 € väärtuses, 1 hankijalt (03.09.2025–03.09.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tammiku Rahvamaja ligipääsetavuse ehitustööd | Jõhvi Vallavalitsus | 42 300 € | 03.09.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing VRA-Partner
Ülevaade
Osaühing VRA-Partner (registrikood 12386812) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2012. aastal ja on registris olnud 13 aastat. Registrijärgne asukoht: Tammiku alevik, Jõhvi vald, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101600338).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 188 909 €, mis on 22,6% vähem kui aasta varem (243 938 €). Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 27 926 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 3). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 94 455 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 117 990 € ja omakapital 40 356 € (34,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 54 218 €, mis on 1,9% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 3978 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 960 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 21.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.