VS Radioloogia OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | 597 € |
| 2026 II kv | — | — | 597 € |
| 2026 I kv | — | — | 597 € |
| 2025 IV kv | — | — | 597 € |
| 2025 III kv | — | — | 597 € |
| 2025 II kv | — | — | 597 € |
| 2025 I kv | — | — | 1329 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 58 000 € (33% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 100 424 | 65 154 | 98 482 | 68 635 | 96 284 | 166 803 | 217 049 |
| Põhivara kokku | 1680 | 2245 | 41 618 | 34 930 | 26 833 | 17 699 | 8642 |
| Vara kokku | 102 104 | 67 399 | 140 100 | 103 565 | 123 117 | 184 502 | 225 691 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 1141 | 2258 | 40 661 | 10 505 | 11 052 | 5744 | 3498 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 1141 | 2258 | 40 661 | 10 505 | 11 052 | 5744 | 3498 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 44 674 | 18 463 | 24 470 | 45 375 | 50 049 | 77 307 | 118 258 |
| Aruandeaasta kasum | 53 789 | 44 178 | 72 469 | 47 685 | 59 516 | 98 951 | 101 435 |
| Reservid ja muu omakapital | — | — | — | −2500 | — | — | — |
| Omakapital kokku | 100 963 | 65 141 | 99 439 | 93 060 | 112 065 | 178 758 | 222 193 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 75 606 | 78 486 | 99 381 | 90 114 | 106 547 | 134 020 | 156 693 |
| Ärikasum | 60 591 | 64 177 | 78 677 | 55 731 | 66 513 | 104 183 | 117 776 |
| EBITDA | 61 395 | 65 011 | 80 613 | 64 754 | 75 859 | 113 317 | 126 834 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 60 591 | 64 183 | 78 683 | 55 736 | 66 518 | 104 202 | 117 794 |
| Aruande aasta kasum | 53 789 | 44 178 | 72 469 | 47 685 | 59 516 | 98 951 | 101 435 |
| Tööjõukulud | 3461 | 3461 | 3461 | 3607 | 5219 | 5239 | 5465 |
| Põhivara kulum | 804 | 834 | 1936 | 9023 | 9346 | 9134 | 9058 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 80 000 | 38 171 | 51 564 | 40 511 | 32 258 | 58 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (08.06.2024–08.06.2024). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Radioloogiavaldkonnaga seotud tervishoiuteenused | Sihtasutus Pärnu Haigla | kuni 1 000 000 € | 08.06.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: VS Radioloogia OÜ
Ülevaade
VS Radioloogia OÜ (registrikood 12551461) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2013. aastal ja on registris olnud 13 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala haiglaravi (EMTAK 86101).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 156 693 €, mis on 16,9% rohkem kui aasta varem (134 020 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 12,9% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 101 435 € (64,7% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 156 693 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 225 691 € ja omakapital 222 193 € (98,5% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 340 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 18.03.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.