Visioonimees OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 19 547 € | 1 | 2742 € |
| 2026 II kv | 25 152 € | 1 | 1196 € |
| 2026 I kv | 7500 € | 1 | 1691 € |
| 2025 IV kv | 23 302 € | 1 | 2151 € |
| 2025 III kv | 18 505 € | 1 | 4443 € |
| 2025 II kv | 12 130 € | 1 | 3843 € |
| 2025 I kv | 11 037 € | 1 | 3708 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||
| Käibevara kokku | 7373 | 6740 |
| Põhivara kokku | — | — |
| Vara kokku | 7373 | 6740 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||
| Lühiajalised kohustised | 3591 | 2083 |
| Pikaajalised kohustised | — | — |
| Kohustised kokku | 3591 | 2083 |
| Osakapital | 0 | 0 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 3782 |
| Aruandeaasta kasum | 3782 | 875 |
| Omakapital kokku | 3782 | 4657 |
| Kasumiaruanne | ||
| Müügitulu | 27 727 | 57 507 |
| Ärikasum | 3782 | 871 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3782 | 875 |
| Aruande aasta kasum | 3782 | 875 |
| Tööjõukulud | 16 406 | 30 322 |
| Põhivara kulum | — | — |
| Muud näitajad | ||
| Töötajaid | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Visioonimees OÜ
Ülevaade
Visioonimees OÜ (registrikood 17017766) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2024. aastal ja on registris olnud 2 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102756728).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 57 507 €, mis on 107% rohkem kui aasta varem (27 727 €). Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 875 € (1,5% müügitulust). Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 57 507 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 6740 € ja omakapital 4657 € (69,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 19 547 €, mis on 5,6% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2742 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1770 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 18.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.