Ramingu OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 61 592 € | 5 | 6975 € |
| 2026 II kv | 35 555 € | 5 | 5610 € |
| 2026 I kv | 84 578 € | 4 | 6868 € |
| 2025 IV kv | 154 212 € | 4 | 3867 € |
| 2025 III kv | 82 130 € | 4 | 5457 € |
| 2025 II kv | 18 568 € | 4 | 3890 € |
| 2025 I kv | 76 576 € | 3 | 3073 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 63 723 | 73 606 | 139 795 | 222 724 | 421 648 | 518 837 | 519 596 |
| Põhivara kokku | 156 728 | 179 618 | 207 533 | 637 231 | 860 462 | 811 821 | 766 397 |
| Vara kokku | 220 451 | 253 224 | 347 328 | 859 955 | 1 282 110 | 1 330 658 | 1 285 993 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 42 299 | 6818 | 75 699 | 282 364 | 442 200 | 618 634 | 681 895 |
| Pikaajalised kohustised | 109 557 | 177 467 | 176 207 | 280 218 | 594 007 | 425 115 | 361 988 |
| Kohustised kokku | 151 856 | 184 285 | 251 906 | 562 582 | 1 036 207 | 1 043 749 | 1 043 883 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 60 448 | 63 864 | 66 440 | 92 922 | 312 791 | 243 403 | 284 409 |
| Aruandeaasta kasum | 5647 | 2575 | 26 482 | 201 951 | −69 388 | 41 006 | −44 799 |
| Omakapital kokku | 68 595 | 68 939 | 95 422 | 297 373 | 245 903 | 286 909 | 242 110 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 157 439 | 140 125 | 242 442 | 531 927 | 474 664 | 508 826 | 248 147 |
| Ärikasum | 6967 | 3535 | 26 938 | 202 156 | −67 002 | 44 326 | −34 663 |
| EBITDA | 27 255 | 16 845 | 37 706 | 226 210 | −26 729 | 92 966 | 14 192 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5647 | 2575 | 26 482 | 201 951 | −69 388 | 41 006 | −44 799 |
| Aruande aasta kasum | 5647 | 2575 | 26 482 | 201 951 | −69 388 | 41 006 | −44 799 |
| Tööjõukulud | 1710 | 9112 | 20 206 | 31 787 | 34 521 | 38 752 | 25 115 |
| Põhivara kulum | 20 288 | 13 310 | 10 768 | 24 054 | 40 273 | 48 640 | 48 855 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 2231 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 283 037 € väärtuses, 1 hankijalt (18.12.2025–02.03.2026). Lisaks 3 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Rapla linna keskosa hooldus 2026-2029 | Rapla Vallavalitsus | 283 037 € | 02.03.2026 |
| Rapla valla teede talihooldus 2025-2029 · Rapla linna platsid/parklad | Rapla Vallavalitsus | kuni 180 000 € | 18.12.2025 |
| Rapla valla teede talihooldus 2025-2029 · Rapla 2 | Rapla Vallavalitsus | kuni 103 000 € | 18.12.2025 |
| Rapla valla teede talihooldus 2025-2029 · Väljataguse ja Ülejõe | Rapla Vallavalitsus | kuni 80 000 € | 18.12.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Ramingu OÜ
Ülevaade
Ramingu OÜ (registrikood 12618567) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2014. aastal ja on registris olnud 12 aastat. Registrijärgne asukoht: Rabivere küla, Kohila vald, Rapla maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala segapõllumajandus (EMTAK 01501). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101708968).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 248 147 €, mis on 51,2% vähem kui aasta varem (508 826 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 7,9% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 44 799 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 82 716 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 1 285 993 € ja omakapital 242 110 € (18,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 61 592 €, mis on 25,0% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 5. Tööjõumakse tasuti kvartalis 6975 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1000 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 26.03.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.