Merak OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 13 998 € | 1 | 0 € |
| 2026 II kv | 44 739 € | 1 | 0 € |
| 2026 I kv | 0 € | 1 | 0 € |
| 2025 IV kv | 21 463 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 34 504 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 17 498 € | 1 | 0 € |
| 2025 I kv | 1116 € | 3 | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 11 455 | 10 517 | 28 139 | 54 879 | 82 308 | 75 292 | 79 919 |
| Põhivara kokku | 2430 | 6960 | 39 007 | 33 806 | 34 684 | 28 183 | 25 311 |
| Vara kokku | 13 885 | 17 477 | 67 146 | 88 685 | 116 992 | 103 475 | 105 230 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 0 | 0 | 3500 | 4094 | 3785 | 7688 | 47 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 21 635 | 18 042 | 14 659 | 11 480 | 11 480 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 25 135 | 22 136 | 18 444 | 19 168 | 11 527 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 8429 | 13 885 | 17 477 | 39 511 | 64 049 | 81 048 | 81 807 |
| Aruandeaasta kasum | 5456 | 3592 | 22 034 | 24 538 | 31 999 | 759 | 9396 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | — | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 13 885 | 17 477 | 42 011 | 66 549 | 98 548 | 84 307 | 93 703 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 11 323 | 8296 | 88 693 | 106 576 | 137 347 | 100 816 | 74 256 |
| Ärikasum | 5456 | 3592 | 22 507 | 25 252 | 33 190 | 5657 | 9907 |
| EBITDA | 5726 | 3862 | 25 928 | 30 454 | 39 778 | 12 159 | 16 409 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5456 | 3592 | 22 034 | 24 538 | 31 999 | 4509 | 9396 |
| Aruande aasta kasum | 5456 | 3592 | 22 034 | 24 538 | 31 999 | 759 | 9396 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 450 | 600 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 270 | 270 | 3421 | 5202 | 6588 | 6502 | 6502 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 000 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 37 205 € väärtuses, 2 hankijalt (02.09.2025–08.01.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Orjaku sadamasse kalurite kuuri ehitamine ja ujuvkai ostmine koos paigaldamisega · Orjaku sadamasse ujuvkai ostmine koos paigaldamisega | Sihtasutus Hiiumaa Sadamad | 36 705 € | 08.01.2026 |
| Orava järve püügiplatvormi ja infostendi paigaldamine · Infostend | Võru Vallavalitsus | 500 € | 02.09.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Merak OÜ
Ülevaade
Merak OÜ (registrikood 12625946) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2014. aastal ja on registris olnud 12 aastat. Registrijärgne asukoht: Väimela alevik, Võru vald, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala vesiehitus (EMTAK 42911). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102339527).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 74 256 €, mis on 26,3% vähem kui aasta varem (100 816 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 36,8% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 9396 € (12,7% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 105 230 € ja omakapital 93 703 € (89,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 13 998 €, mis on 59,4% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 15.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.