Tõrvajõe OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 17 025 € | 1 | 151 € |
| 2026 II kv | 1200 € | 1 | 329 € |
| 2026 I kv | 2000 € | 1 | 1027 € |
| 2025 IV kv | 11 440 € | 1 | 805 € |
| 2025 III kv | 12 494 € | 1 | 2112 € |
| 2025 II kv | 9050 € | 1 | 1175 € |
| 2025 I kv | 9617 € | 1 | 1676 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 5501 € (15% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 10 807 | 7664 | 4107 | 30 650 | 28 692 | 26 321 | 20 976 |
| Põhivara kokku | 3061 | 2296 | 1531 | 766 | 22 713 | 17 543 | 23 998 |
| Vara kokku | 13 868 | 9960 | 5638 | 31 416 | 51 405 | 43 864 | 44 974 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 330 | 330 | 0 | 3286 | 5113 | 4833 | 3316 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 330 | 330 | 0 | 3286 | 5113 | 4833 | 3316 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1939 | 9538 | 792 | −3109 | 15 237 | 28 233 | 31 030 |
| Aruandeaasta kasum | 6532 | 92 | 2346 | 28 739 | 28 555 | 8298 | 8128 |
| Reservid ja muu omakapital | 2567 | −2500 | — | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 13 538 | 9630 | 5638 | 28 130 | 46 292 | 39 031 | 41 658 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 14 825 | 7765 | 12 079 | 50 386 | 55 878 | 42 331 | 38 650 |
| Ärikasum | 6531 | 852 | 3509 | 29 993 | 30 913 | 11 488 | 9677 |
| EBITDA | 6531 | 1617 | 4274 | 30 758 | 33 475 | 16 658 | 16 377 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 6532 | 853 | 3509 | 29 993 | 30 914 | 11 491 | 9679 |
| Aruande aasta kasum | 6532 | 92 | 2346 | 28 739 | 28 555 | 8298 | 8128 |
| Tööjõukulud | — | — | — | 5188 | 11 352 | 13 578 | 14 406 |
| Põhivara kulum | 0 | 765 | 765 | 765 | 2562 | 5170 | 6700 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 6338 | 6247 | 10 393 | 15 559 | 5501 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 2100 € väärtuses, 1 hankijalt (20.06.2024–20.06.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Arheoloogilise järelevalve teostamine | Aktsiaselts NARVA SOOJUSVÕRK | 2100 € | 20.06.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Tõrvajõe OÜ
Ülevaade
Tõrvajõe OÜ (registrikood 12646196) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2014. aastal ja on registris olnud 12 aastat. Registrijärgne asukoht: Tõrvajõe küla, Narva-Jõesuu linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas (EMTAK 72201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102568275).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 38 650 €, mis on 8,7% vähem kui aasta varem (42 331 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 17,3% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 8128 € (21,0% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 38 650 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 44 974 € ja omakapital 41 658 € (92,6% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 900 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 17 025 €, mis on 36,3% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 151 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 17.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.