OÜ MaderosRegistrisse kantud

12693853OsaühingAsutatud 2014

Majandusnäitajad

33 886 €+0,1%
Käive 2025
−1,7%
Keskmine muutus aastas 2019–2025
020 tuh40 tuh60 tuh80 tuh2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
020 tuh40 tuh60 tuh2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv8911 €22525 €
2026 II kv—21909 €
2026 I kv—2438 €
2025 IV kv—10 €
2025 II kv—11805 €
2025 I kv—12046 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku16 87313 61217 65527 18919 67523 57621 197
Põhivara kokku20 08217 95815 94113 99725 65921 51817 642
Vara kokku36 95531 57033 59641 18645 33445 09438 839
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised514048303858594336187988650
Pikaajalised kohustised11 985874454503225000
Kohustised kokku17 12513 5749308916836187988650
Osakapital2500250025002500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum18 80917 33015 43621 63229 51839 21734 606
Aruandeaasta kasum−1479−1834635278869698−46111083
Omakapital kokku19 83017 99624 28832 01841 71637 10638 189
Kasumiaruanne
Müügitulu37 45227 18924 86259 33470 77833 84733 886
Ärikasum−1168−16126420766610 649−46141081
EBITDA716−16128437961013 817−4734957
Kasum enne tulumaksustamist−1479−1834635278869698−46111083
Aruande aasta kasum−1479−1834635278869698−46111083
Tööjõukulud90499540165714 01920 30217 5466381
Põhivara kulum1884020171944316841413876
Muud näitajad
Töötajaid1111111
Arvutuslik dividend—000000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Hilinenult: 2024
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

100%OÜ Maderos1Jürjo Niidumaa
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

4 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 1725 € väärtuses, 4 hankijalt (05.12.2023–21.04.2026). Lisaks 3 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: OÜ Maderos

Ülevaade

OÜ Maderos (registrikood 12693853) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2014. aastal ja on registris olnud 12 aastat. Registrijärgne asukoht: Sindi linn, Tori vald, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101740625).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 33 886 €, eelmise aastaga samal tasemel. Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 1,7% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1083 € (3,2% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 33 886 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 38 839 € ja omakapital 38 189 € (98,3% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 8911 €. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2525 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 930 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 04.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted