INSER OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 21 477 € | 1 | 772 € |
| 2026 II kv | 87 057 € | 1 | 475 € |
| 2026 I kv | 236 519 € | 1 | 3878 € |
| 2025 IV kv | 358 874 € | 2 | 7282 € |
| 2025 III kv | 1 151 491 € | 3 | 6185 € |
| 2025 II kv | 113 633 € | 3 | 7869 € |
| 2025 I kv | 461 978 € | 3 | 7334 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 19 281 | 11 482 | 72 733 | 135 909 | 162 268 | 307 158 | 375 488 |
| Põhivara kokku | 16 151 | 61 135 | 112 299 | 230 347 | 182 016 | 205 587 | 236 581 |
| Vara kokku | 35 432 | 72 617 | 185 032 | 366 256 | 344 284 | 512 745 | 612 069 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 672 | 11 610 | 10 279 | 144 305 | 50 857 | 75 528 | 117 786 |
| Pikaajalised kohustised | — | 14 300 | 16 400 | 0 | — | 44 984 | 34 052 |
| Kohustised kokku | 672 | 25 910 | 26 679 | 144 305 | 50 857 | 120 512 | 151 838 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 47 847 | 34 760 | 46 708 | 158 353 | 221 951 | 293 427 | 392 233 |
| Aruandeaasta kasum | −13 087 | 11 947 | 111 645 | 63 598 | 71 476 | 98 806 | 65 498 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | — |
| Omakapital kokku | 34 760 | 46 707 | 158 353 | 221 951 | 293 427 | 392 233 | 460 231 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 80 | 19 271 | 261 157 | 579 708 | 1 379 907 | 1 046 854 | 2 144 581 |
| Ärikasum | −13 089 | 11 762 | 111 645 | 63 596 | 71 471 | 99 597 | 68 454 |
| EBITDA | −12 398 | 13 611 | 118 775 | 72 981 | 80 543 | 126 955 | 102 547 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −13 087 | 11 947 | 111 645 | 63 598 | 71 476 | 98 806 | 65 498 |
| Aruande aasta kasum | −13 087 | 11 947 | 111 645 | 63 598 | 71 476 | 98 806 | 65 498 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 8245 | 29 490 | 69 179 |
| Põhivara kulum | 691 | 1849 | 7130 | 9385 | 9072 | 27 358 | 34 093 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 425 647 € väärtuses, 2 hankijalt (07.05.2025–18.05.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Moe salvestusjaama ehitus- ning paigaldustööd · ühispakkumus | MOE OÜ | 76 574 € | 18.05.2026 |
| Energiasalvestussüsteemi projekteerimis-, ehitus- ja paigaldustööd · ühispakkumus | Enefit Green AS | 425 647 € | 07.05.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: INSER OÜ
Ülevaade
INSER OÜ (registrikood 12731996) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2014. aastal ja on registris olnud 12 aastat. Registrijärgne asukoht: Otepää linn, Otepää vald, Valga maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elektri- ja sidevõrkude ehitus (EMTAK 42221). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101952222).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 2 144 581 €, mis on 105% rohkem kui aasta varem (1 046 854 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 447% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 65 498 € (3,1% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 1). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 1 072 291 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 612 069 € ja omakapital 460 231 € (75,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 21 477 €, mis on 98,1% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 772 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 650 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 15.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.