Delaila OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 3597 € | — | — |
| 2026 II kv | 8318 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 2580 € | — | — |
| 2025 IV kv | — | — | 892 € |
| 2025 III kv | — | 1 | — |
| 2025 II kv | — | 1 | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 8014 | 3860 | 5042 | 2858 | 5478 | 12 155 | 13 958 |
| Põhivara kokku | — | 12 367 | 10 513 | 7499 | 4485 | 4180 | 9605 |
| Vara kokku | 8014 | 16 227 | 15 555 | 10 357 | 9963 | 16 335 | 23 563 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 334 | 1564 | 1582 | 1620 | 843 | 225 | 1103 |
| Pikaajalised kohustised | — | 3024 | 1771 | 563 | 0 | 0 | — |
| Kohustised kokku | 334 | 4588 | 3353 | 2183 | 843 | 225 | 1103 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | −2680 | −1320 | 2639 | 3201 | −826 | 120 | 7110 |
| Aruandeaasta kasum | 1360 | 3959 | 563 | −4028 | 947 | 6990 | 6350 |
| Reservid ja muu omakapital | 6500 | 6500 | 6500 | 6501 | 6499 | 6500 | 6500 |
| Omakapital kokku | 7680 | 11 639 | 12 202 | 8174 | 9120 | 16 110 | 22 460 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 16 144 | 24 006 | 24 582 | 31 766 | 25 907 | 37 536 | 39 938 |
| Ärikasum | 1360 | 4297 | 727 | −3911 | 1035 | 6993 | 6270 |
| EBITDA | — | 5930 | 3652 | −897 | 4049 | 10 185 | 8245 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1360 | 3959 | 563 | −4028 | 947 | 6990 | 6350 |
| Aruande aasta kasum | 1360 | 3959 | 563 | −4028 | 947 | 6990 | 6350 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 4371 | 0 | 0 | 0 | 2092 |
| Põhivara kulum | — | 1633 | 2925 | 3014 | 3014 | 3192 | 1975 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
6 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 31 071 € väärtuses, 4 hankijalt (22.07.2024–09.06.2026). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kaitsealuste taimeliikide inventuur | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 7100 € | 09.06.2026 |
| Arboristitööd 2026-2028 | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 500 000 € | 20.01.2026 |
| Kaitsekorralduse planeerimine ja andmete ajakohastamine 2025‒2030 (I piiratud hankemenetlus) · EELISE üle 9aasta vanuste taimede leiukohakirjete uuendamine Läänemaa ja Rapla | Riigi Tugiteenuste Keskus | 15 800 € | 03.07.2025 |
| Puude raie ja hooldusteenuse raamleping 2025- 2028 | aktsiaselts Eesti Raudtee | kuni 100 000 € | 23.04.2025 |
| Palu-karukellade ja laialehiseliste neiuvaipade seire | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 7491 € | 13.03.2025 |
| Dendroloogilise hinnangu koostamine | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 680 € | 22.07.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Delaila OÜ
Ülevaade
Delaila OÜ (registrikood 12738722) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2014. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Tabasalu alevik, Harku vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101750547).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 39 938 €, mis on 6,4% rohkem kui aasta varem (37 536 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 16,3% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 6350 € (15,9% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 0). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 39 938 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 23 563 € ja omakapital 22 460 € (95,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 3597 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 17.02.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.