Norde Level OÜRegistrisse kantud

12877174OsaühingAsutatud 2015

Majandusnäitajad

303 049 €−4,2%
Käive 2025
+41,8%
Keskmine kasv aastas 2019–2025
0100 tuh200 tuh300 tuh400 tuh2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
0250 tuh500 tuh750 tuh2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv80 493 €52682 €
2026 II kv67 720 €52025 €
2026 I kv75 942 €52329 €
2025 IV kv92 086 €43030 €
2025 III kv58 317 €45149 €
2025 II kv79 393 €44265 €
2025 I kv74 153 €45098 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku18 14319 87930 70460 16577 10760 13047 121
Põhivara kokku——22 890118 415205 883290 952631 466
Vara kokku18 14319 87953 594178 580282 990351 082678 587
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised23012199380426 78940 16453 97470 176
Pikaajalised kohustised50000—23 65889 29875 203383 796
Kohustised kokku73012199380450 447129 462129 177453 972
Osakapital2500250025002500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum411410 84215 18047 290125 633151 028219 405
Aruandeaasta kasum4228683832 11078 34325 39568 3772710
Reservid ja muu omakapital—−2500—————
Omakapital kokku10 84217 68049 790128 133153 528221 905224 615
Kasumiaruanne
Müügitulu37 20439 001133 875221 817318 800316 435303 049
Ärikasum4228683832 11077 62627 77569 81112 247
EBITDA———89 07139 62382 73624 116
Kasum enne tulumaksustamist4228683832 11078 34325 39568 3772710
Aruande aasta kasum4228683832 11078 34325 39568 3772710
Tööjõukulud——10 97270 61982 67157 01825 527
Põhivara kulum———11 44511 84812 92511 869
Muud näitajad
Töötajaid0055432
Arvutuslik dividend—000000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Hilinenult: 2023
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

100%Norde Level OÜ6Andre Talu
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

3 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 249 200 € väärtuses, 2 hankijalt (20.06.2025–12.05.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Norde Level OÜ

Ülevaade

Norde Level OÜ (registrikood 12877174) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2015. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Rakvere linn, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala hoonete üldpuhastus (EMTAK 81211). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102337082).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 303 049 €, mis on 4,2% vähem kui aasta varem (316 435 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 41,8% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 2710 € (0,9% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 3). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 151 525 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 678 587 € ja omakapital 224 615 € (33,1% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 80 493 €, mis on 38,0% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 5. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2682 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 520 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted