Pendri OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 33 714 € | 1 | 25 € |
| 2026 II kv | 5721 € | 1 | 1599 € |
| 2026 I kv | 62 905 € | 1 | 1012 € |
| 2025 IV kv | 10 546 € | 1 | 5725 € |
| 2025 III kv | 16 962 € | 1 | 397 € |
| 2025 II kv | 15 539 € | 1 | 1010 € |
| 2025 I kv | 25 403 € | 1 | 1968 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 36 694 | 45 570 | 44 492 | 48 110 | 50 394 | 104 536 | 87 387 |
| Põhivara kokku | 167 543 | 156 487 | 151 975 | 127 475 | 132 488 | 114 509 | 172 415 |
| Vara kokku | 204 237 | 202 057 | 196 467 | 175 585 | 182 882 | 219 045 | 259 802 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 32 215 | 40 033 | 66 284 | 68 464 | 46 796 | 53 110 | 39 332 |
| Pikaajalised kohustised | 119 875 | 99 667 | 66 482 | 26 565 | 46 150 | 74 442 | 114 500 |
| Kohustised kokku | 152 090 | 139 700 | 132 766 | 95 029 | 92 946 | 127 552 | 153 832 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 48 902 | 49 646 | 59 856 | 61 201 | 78 056 | 87 436 | 88 787 |
| Aruandeaasta kasum | 745 | 10 211 | 1345 | 16 855 | 9380 | 1557 | 14 683 |
| Omakapital kokku | 52 147 | 62 357 | 63 701 | 80 556 | 89 936 | 91 493 | 105 970 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 53 448 | 42 723 | 82 339 | 42 196 | 67 380 | 41 483 | 67 596 |
| Ärikasum | 9026 | 19 482 | 13 980 | 20 639 | 10 833 | 5575 | 22 139 |
| EBITDA | 23 526 | 33 982 | 28 480 | 35 139 | 26 493 | 23 555 | 40 119 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 745 | 10 211 | 1345 | 16 855 | 9380 | 1557 | 14 683 |
| Aruande aasta kasum | 745 | 10 211 | 1345 | 16 855 | 9380 | 1557 | 14 683 |
| Tööjõukulud | 11 348 | 12 436 | 13 433 | 14 696 | 18 886 | 25 290 | 14 231 |
| Põhivara kulum | 14 500 | 14 500 | 14 500 | 14 500 | 15 660 | 17 980 | 17 980 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 285 € väärtuses, 1 hankijalt (22.11.2023–22.11.2023).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Haljala valla teede talihoole 2023-2026 | Haljala Vallavalitsus | 60 € | 22.11.2023 |
| Haljala valla teede talihoole 2023-2026 | Haljala Vallavalitsus | 65 € | 22.11.2023 |
| Haljala valla teede talihoole 2023-2026 | Haljala Vallavalitsus | 65 € | 22.11.2023 |
| Haljala valla teede talihoole 2023-2026 | Haljala Vallavalitsus | 95 € | 22.11.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Pendri OÜ
Ülevaade
Pendri OÜ (registrikood 12886500) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2015. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Vihula küla, Haljala vald, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu veislaste ja pühvlikasvatus (EMTAK 01421). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101808253).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 67 596 €, mis on 62,9% rohkem kui aasta varem (41 483 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 4,0% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 14 683 € (21,7% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 67 596 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 259 802 € ja omakapital 105 970 € (40,8% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 890 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 33 714 €, mis on 98,8% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 25 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.