WeMakeSoftware OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 1931 € | 2 | 6924 € |
| 2026 II kv | 0 € | 2 | 6924 € |
| 2026 I kv | 0 € | 2 | 7088 € |
| 2025 IV kv | 23 948 € | 2 | 7416 € |
| 2025 III kv | 23 728 € | 2 | 8812 € |
| 2025 II kv | 52 157 € | 2 | 11 702 € |
| 2025 I kv | 64 283 € | 3 | 11 088 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 10 000 € (2% jaotatavast kasumist).
Madala usaldusega: samal aastal liikus osa jaotamata kasumist reservidesse või osakapitali või tehti sissemakse — dividendi täpne suurus on ebaselge, näidatud on väiksem hinnang.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 117 984 | 128 794 | 338 598 | 547 427 | 622 199 | 662 153 | 654 735 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 117 984 | 128 794 | 338 598 | 547 427 | 622 199 | 662 153 | 654 735 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 66 932 | 58 549 | 25 071 | 54 971 | 28 204 | 26 974 | 18 430 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 66 932 | 58 549 | 25 071 | 54 971 | 28 204 | 26 974 | 18 430 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 19 500 | 51 052 | 70 245 | 313 528 | 492 454 | 593 995 | 622 679 |
| Aruandeaasta kasum | 31 552 | 19 193 | 243 282 | 178 928 | 101 541 | 41 184 | 11 126 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | — |
| Omakapital kokku | 51 052 | 70 245 | 313 527 | 492 456 | 593 995 | 635 179 | 636 305 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 425 208 | 391 122 | 498 083 | 410 550 | 289 548 | 284 576 | 144 534 |
| Ärikasum | 31 549 | 19 190 | 243 278 | 178 923 | 101 534 | 41 177 | 14 711 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 31 552 | 19 193 | 243 282 | 178 928 | 101 541 | 41 184 | 14 652 |
| Aruande aasta kasum | 31 552 | 19 193 | 243 282 | 178 928 | 101 541 | 41 184 | 11 126 |
| Tööjõukulud | 80 537 | 82 484 | 82 241 | 76 341 | 72 046 | 107 388 | 84 499 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
4 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 2 hankijalt (23.09.2025–07.04.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tervise infosüsteemi viljatusravi mooduli detailanalüüsi- ja arendustööd · ühispakkumus | Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus | 216 732 € | 07.04.2026 |
| Terviseameti menetlussüsteem MEIS arendus- ja hooldustööd · ühispakkumus | Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus | 1 000 000 € | 08.12.2025 |
| Samtrack 1 arendus– ja hooldustööd · ühispakkumus | Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus | 142 000 € | 15.10.2025 |
| Veebilehe arendus koos ühtse broneerimissüsteemiga ja digikiosk · ühispakkumus | Narva-Jõesuu Linnavalitsus | 57 420 € | 23.09.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: WeMakeSoftware OÜ
Ülevaade
WeMakeSoftware OÜ (registrikood 12904824) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2015. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101818421).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 144 534 €, mis on 49,2% vähem kui aasta varem (284 576 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 16,5% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 11 126 € (7,7% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 3). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 72 267 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 654 735 € ja omakapital 636 305 € (97,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 1931 €, mis on 91,9% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 6924 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2180 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 26.08.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.