Rivulet OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 27 125 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 3342 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 6827 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 2775 € | — | 649 € |
| 2025 III kv | 27 124 € | 1 | 974 € |
| 2025 II kv | 3026 € | 1 | 325 € |
| 2025 I kv | 6326 € | 1 | 497 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 49 595 | 88 783 | 190 700 | 96 393 | 64 390 | 81 184 | 75 315 |
| Põhivara kokku | 52 500 | 211 023 | 193 173 | 90 042 | 88 570 | 95 025 | 114 218 |
| Vara kokku | 102 095 | 299 806 | 383 873 | 186 435 | 152 960 | 176 209 | 189 533 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 1580 | 1661 | 2162 | 645 | 658 | 611 | 220 |
| Pikaajalised kohustised | — | 188 275 | 231 866 | 4822 | 0 | 0 | 6300 |
| Kohustised kokku | 1580 | 189 936 | 234 028 | 5467 | 658 | 611 | 6520 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 54 167 | 87 992 | 103 112 | 147 345 | 178 468 | 150 038 | 173 098 |
| Aruandeaasta kasum | 39 848 | 19 378 | 44 233 | 31 123 | −28 666 | 23 060 | 7415 |
| Reservid ja muu omakapital | 4000 | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 100 515 | 109 870 | 149 845 | 180 968 | 152 302 | 175 598 | 183 013 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 50 258 | 45 450 | 54 183 | 55 336 | 56 721 | 62 645 | 59 421 |
| Ärikasum | 40 098 | 22 453 | 41 586 | 42 828 | −28 461 | 8075 | 4028 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 40 098 | 21 855 | 44 977 | 31 123 | −28 666 | 23 060 | 7415 |
| Aruande aasta kasum | 39 848 | 19 378 | 44 233 | 31 123 | −28 666 | 23 060 | 7415 |
| Tööjõukulud | 3015 | 3018 | 3018 | 3018 | 3725 | 3948 | 3289 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 6023 | 4258 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Rivulet OÜ
Ülevaade
Rivulet OÜ (registrikood 12981888) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal ja on registris olnud 10 aastat. Registrijärgne asukoht: Kõrveküla alevik, Tartu vald, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101857796).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 59 421 €, mis on 5,1% vähem kui aasta varem (62 645 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 2,8% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 7415 € (12,5% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 59 421 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 189 533 € ja omakapital 183 013 € (96,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 27 125 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 05.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. LEI-kood (485100DP69OXFY711797) pärineb GLEIF-i andmebaasist. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.