Ramiroka OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 3284 | 3596 | 3596 | 3759 | 37 | 21 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | 0 |
| Vara kokku | 3284 | 3596 | 3596 | 3759 | 37 | 21 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0 |
| Kohustised kokku | — | — | — | — | — | 0 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 499 | 783 | 1875 | 1095 | 3759 | 45 |
| Aruandeaasta kasum | 285 | 312 | 0 | 2664 | −3714 | −17 |
| Reservid ja muu omakapital | — | — | −779 | −2500 | −2508 | −2507 |
| Omakapital kokku | 3284 | 3596 | 3596 | 3759 | 37 | 21 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 285 | 312 | 0 | 3705 | 11 708 | 2737 |
| Ärikasum | 285 | 312 | 0 | 2664 | −3714 | −17 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 285 | 312 | 0 | 2664 | −3714 | −17 |
| Aruande aasta kasum | 285 | 312 | 0 | 2664 | −3714 | −17 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 8580 | 1237 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 780 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Ramiroka OÜ
Ülevaade
Ramiroka OÜ (registrikood 14087217) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal ja on registris olnud 10 aastat. Registrijärgne asukoht: Õssu küla, Kambja vald, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mujal liigitamata haridust abistavad tegevused (EMTAK 8569).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 2737 €, mis on 76,6% vähem kui aasta varem (11 708 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 57,2% aastas. Majandusaasta 2024 lõppes kahjumiga 17 €. Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 2737 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 21 € ja omakapital 21 € (100% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata. Omakapital on alla poole osakapitalist (2500 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 26.06.2025. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.