OÜ RomestRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 206 834 € | 1 | 4769 € |
| 2026 II kv | 362 895 € | 1 | 4769 € |
| 2026 I kv | 98 614 € | 1 | 3923 € |
| 2025 IV kv | 109 088 € | 1 | 5203 € |
| 2025 III kv | 802 363 € | 1 | 6318 € |
| 2025 II kv | 1 095 651 € | 1 | 5946 € |
| 2025 I kv | 99 064 € | 1 | 4372 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 20 001 € (10% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2020/21 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 35 662 | 78 281 | 177 195 | 148 416 | 112 901 |
| Põhivara kokku | 34 311 | 46 591 | 104 017 | 69 189 | 124 226 |
| Vara kokku | 69 973 | 124 872 | 281 212 | 217 605 | 237 127 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 8773 | 40 848 | 21 332 | 12 094 | 14 602 |
| Pikaajalised kohustised | 24 555 | 20 101 | 62 547 | 8734 | 3236 |
| Kohustised kokku | 33 328 | 60 949 | 83 879 | 20 828 | 17 838 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 36 645 | 56 423 | 184 834 | 174 276 |
| Aruandeaasta kasum | 33 064 | 24 778 | 138 410 | 9443 | 42 513 |
| Reservid ja muu omakapital | 1081 | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 36 645 | 63 923 | 197 333 | 196 777 | 219 289 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 92 555 | 201 526 | 1 122 983 | 423 705 | 2 113 827 |
| Ärikasum | 35 062 | 25 861 | 143 915 | 7127 | 41 361 |
| EBITDA | 36 418 | 34 213 | 163 990 | 25 909 | 54 105 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 33 064 | 24 778 | 139 660 | 11 798 | 48 154 |
| Aruande aasta kasum | 33 064 | 24 778 | 138 410 | 9443 | 42 513 |
| Tööjõukulud | 19 090 | 18 357 | 25 912 | 40 030 | 51 096 |
| Põhivara kulum | 1356 | 8352 | 20 075 | 18 782 | 12 744 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 5000 | 9999 | 20 001 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 69 400 € väärtuses, 1 hankijalt (07.05.2024–07.05.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| L. Puusepa 8 hoone JKL korpuse generaatori mahuti asendus | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 69 400 € | 07.05.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Romest
Ülevaade
OÜ Romest (registrikood 16008311) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Õssu küla, Kambja vald, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102408924).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 2 113 827 €, mis on 399% rohkem kui aasta varem (423 705 €). Aastatel 2020/21–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 119% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2020/21–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 42 513 € (2,0% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 5 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 2 113 827 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 237 127 € ja omakapital 219 289 € (92,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 206 834 €, mis on 74,2% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 4769 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2920 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 06.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.