Keskuse Agro OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 21 492 € | — | 329 € |
| 2026 II kv | 401 € | — | 329 € |
| 2026 I kv | 142 136 € | — | 1257 € |
| 2025 IV kv | 145 433 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 35 486 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 491 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 141 519 € | — | 580 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 54 868 | 30 024 | 48 345 | 101 167 | 83 052 | 52 486 | 50 543 |
| Põhivara kokku | 233 041 | 254 363 | 249 440 | 525 824 | 463 864 | 401 904 | 373 667 |
| Vara kokku | 287 909 | 284 387 | 297 785 | 626 991 | 546 916 | 454 390 | 424 210 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 66 559 | 41 514 | 52 959 | 211 397 | 181 589 | 164 716 | 70 791 |
| Pikaajalised kohustised | 122 874 | 120 896 | 88 691 | 207 252 | 231 375 | 181 676 | 179 551 |
| Kohustised kokku | 189 433 | 162 410 | 141 650 | 418 649 | 412 964 | 346 392 | 250 342 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 67 643 | 95 976 | 119 477 | 153 635 | 193 841 | 119 453 | 105 497 |
| Aruandeaasta kasum | 28 333 | 23 501 | 34 158 | 52 207 | −62 389 | −13 955 | 65 871 |
| Omakapital kokku | 98 476 | 121 977 | 156 135 | 208 342 | 133 952 | 107 998 | 173 868 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 62 152 | 79 181 | 95 999 | 97 414 | 113 125 | 195 215 | 258 593 |
| Ärikasum | 31 608 | 27 453 | 37 174 | 56 328 | −42 074 | 5741 | 98 955 |
| EBITDA | 54 883 | 54 250 | 65 597 | 99 639 | 19 886 | 67 701 | 147 456 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 28 333 | 23 501 | 34 158 | 52 207 | −59 389 | −11 304 | 65 871 |
| Aruande aasta kasum | 28 333 | 23 501 | 34 158 | 52 207 | −62 389 | −13 955 | 65 871 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 23 275 | 26 797 | 28 423 | 43 311 | 61 960 | 61 960 | 48 501 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 12 001 | 11 999 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 90 € väärtuses, 1 hankijalt (22.11.2023–22.11.2023).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Haljala valla teede talihoole 2023-2026 Idavere-Võle ja Noonu-Annikvere-Metsiku piirkonnale · PK 4 | Haljala Vallavalitsus | 90 € | 22.11.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Keskuse Agro OÜ
Ülevaade
Keskuse Agro OÜ (registrikood 14091609) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal ja on registris olnud 10 aastat. Registrijärgne asukoht: Haljala alevik, Haljala vald, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala taimekasvatuse abitegevused (EMTAK 01611). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101940933).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 258 593 €, mis on 32,5% rohkem kui aasta varem (195 215 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 26,8% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 65 871 € (25,5% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 424 210 € ja omakapital 173 868 € (41,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 21 492 €, mis on 39,4% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 329 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 19.02.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.