OÜ LangimägiRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 7700 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 2643 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 19 835 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 5010 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 2975 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 0 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 20 505 € | — | 338 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 6499 € (11% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 27 498 | 34 881 | 33 021 | 42 098 | 34 620 | 33 050 | 44 700 |
| Põhivara kokku | 21 436 | 27 486 | 39 392 | 38 316 | 34 616 | 30 309 | 23 303 |
| Vara kokku | 48 934 | 62 367 | 72 413 | 80 414 | 69 236 | 63 359 | 68 003 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 5 | 9 | 27 | 1277 | 3782 | 1749 | 1932 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | 9869 |
| Kohustised kokku | 5 | 9 | 27 | 1277 | 3782 | 1749 | 11 801 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 25 127 | 46 429 | 59 858 | 57 387 | 74 637 | 55 953 | 52 611 |
| Aruandeaasta kasum | 21 302 | 13 429 | 10 028 | 19 250 | −11 683 | 3157 | 1091 |
| Omakapital kokku | 48 929 | 62 358 | 72 386 | 79 137 | 65 454 | 61 610 | 56 202 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 7041 | 7590 | 4157 | 24 662 | 32 669 | 30 666 | 27 820 |
| Ärikasum | 21 256 | 13 429 | 10 028 | 22 375 | −11 235 | 4485 | 3247 |
| EBITDA | — | 15 079 | 12 425 | 24 806 | −7817 | 8092 | 6853 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 21 302 | 13 429 | 10 028 | 22 375 | −11 235 | 4485 | 2928 |
| Aruande aasta kasum | 21 302 | 13 429 | 10 028 | 19 250 | −11 683 | 3157 | 1091 |
| Tööjõukulud | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | 1650 | 2397 | 2431 | 3418 | 3607 | 3606 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 12 499 | 2000 | 7001 | 6499 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Langimägi
Ülevaade
OÜ Langimägi (registrikood 14314699) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 9 aastat. Registrijärgne asukoht: Haljala alevik, Haljala vald, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala taimekasvatuse abitegevused (EMTAK 01611). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102029154).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 27 820 €, mis on 9,3% vähem kui aasta varem (30 666 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 25,7% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1091 € (3,9% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 68 003 € ja omakapital 56 202 € (82,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 7700 €, mis on 159% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 22.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.