Lansar Grupp OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 491 071 € | 6 | 34 756 € |
| 2026 II kv | 431 418 € | 6 | 27 514 € |
| 2026 I kv | 354 946 € | 6 | 24 604 € |
| 2025 IV kv | 736 476 € | 6 | 25 656 € |
| 2025 III kv | 848 347 € | 6 | 19 415 € |
| 2025 II kv | 731 677 € | 5 | 18 954 € |
| 2025 I kv | 375 770 € | 5 | 16 138 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 93 239 € (5% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 887 845 | 672 054 | 763 240 | 1 087 683 | 1 694 100 | 933 305 |
| Põhivara kokku | 93 152 | 147 855 | 339 916 | 426 664 | 495 501 | 1 047 658 |
| Vara kokku | 980 997 | 819 909 | 1 103 156 | 1 514 347 | 2 189 601 | 1 980 963 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 274 765 | 75 769 | 160 500 | 217 126 | 213 559 | 133 692 |
| Pikaajalised kohustised | 4787 | 0 | — | — | 248 | 0 |
| Kohustised kokku | 279 552 | 75 769 | 160 500 | 217 126 | 213 807 | 133 692 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 366 905 | 673 694 | 726 391 | 898 763 | 1 212 555 | 1 879 805 |
| Aruandeaasta kasum | 331 790 | 67 696 | 213 515 | 395 708 | 760 489 | −35 284 |
| Reservid ja muu omakapital | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 701 445 | 744 140 | 942 656 | 1 297 221 | 1 975 794 | 1 847 271 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 1 675 834 | 1 074 836 | 1 541 381 | 1 986 788 | 3 826 230 | 1 905 188 |
| Ärikasum | 339 609 | 75 170 | 222 032 | 411 262 | 782 982 | −8371 |
| EBITDA | 346 185 | 86 117 | 237 070 | 428 922 | 801 299 | 21 809 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 333 790 | 73 760 | 216 494 | 404 570 | 778 581 | −16 010 |
| Aruande aasta kasum | 331 790 | 67 696 | 213 515 | 395 708 | 760 489 | −35 284 |
| Tööjõukulud | 132 508 | 110 248 | 118 056 | 95 623 | 151 929 | 181 056 |
| Põhivara kulum | 6576 | 10 947 | 15 038 | 17 660 | 18 317 | 30 180 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 6 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 |
| Arvutuslik dividend | — | 25 001 | 14 999 | 41 143 | 81 916 | 93 239 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (29.09.2026–29.09.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tehnika rent | Politsei- ja Piirivalveamet | kuni 40 000 € | 29.09.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Lansar Grupp OÜ
Ülevaade
Lansar Grupp OÜ (registrikood 14175430) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal ja on registris olnud 9 aastat. Registrijärgne asukoht: Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elektriliste kodumasinate hulgimüük (EMTAK 46431). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101936002).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 1 905 188 €, mis on 50,2% vähem kui aasta varem (3 826 230 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 2,6% aastas. Majandusaasta 2024 lõppes kahjumiga 35 284 €. Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 5. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 381 038 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 1 980 963 € ja omakapital 1 847 271 € (93,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 491 071 €, mis on 42,1% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 6. Tööjõumakse tasuti kvartalis 34 756 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 3500 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 03.09.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.