B.I.B Forest OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 50 361 € | 5 | 6010 € |
| 2026 II kv | 23 353 € | 6 | 3441 € |
| 2026 I kv | 21 161 € | 5 | 3656 € |
| 2025 IV kv | 30 021 € | 4 | 7298 € |
| 2025 III kv | 52 237 € | 5 | 7656 € |
| 2025 II kv | 10 082 € | 5 | 367 € |
| 2025 I kv | 7661 € | 3 | 1506 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 23 682 | 5462 | 27 444 | 32 549 | 6120 | 4658 | 15 827 |
| Põhivara kokku | 35 608 | 35 502 | 31 107 | 28 280 | 37 820 | 30 608 | 25 659 |
| Vara kokku | 59 290 | 40 964 | 58 551 | 60 829 | 43 940 | 35 266 | 41 486 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 14 070 | 12 161 | 17 461 | 28 426 | 24 946 | 15 701 | 26 148 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 5088 | 1717 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 14 070 | 12 161 | 17 461 | 33 514 | 26 663 | 15 701 | 26 148 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 45 726 | 42 720 | 26 303 | 38 590 | 24 815 | 14 777 | 17 065 |
| Aruandeaasta kasum | −3006 | −16 417 | 12 287 | −13 775 | −10 038 | 2288 | −4227 |
| Omakapital kokku | 45 220 | 28 803 | 41 090 | 27 315 | 17 277 | 19 565 | 15 338 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 114 108 | 115 942 | 112 297 | 129 745 | 107 337 | 89 698 | 108 074 |
| Ärikasum | −3006 | −16 417 | 12 287 | −13 775 | −10 038 | 2288 | −4227 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −3006 | −16 417 | 12 287 | −13 775 | −10 038 | 2288 | −4227 |
| Aruande aasta kasum | −3006 | −16 417 | 12 287 | −13 775 | −10 038 | 2288 | −4227 |
| Tööjõukulud | 86 115 | 91 964 | 53 988 | 77 445 | 64 940 | 37 009 | 50 250 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 3 | 4 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
4 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 5252 € väärtuses, 3 hankijalt (08.03.2024–10.07.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Puude, võsa ja peenmetsa raadamisteenuse ostmine | Enefit Industry OÜ | 557 € | 10.07.2026 |
| Puude, võsa ja peenmetsa raadamisteenuse ostmine | Enefit Industry AS | 3511 € | 18.09.2025 |
| Umbrohu niitmine | Aktsiaselts NARVA SOOJUSVÕRK | 1184 € | 12.06.2024 |
| Istutustööd Kirde piirkonnas 2024 · Põhja Ida-Virumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 20 790 € | 08.03.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: B.I.B Forest OÜ
Ülevaade
B.I.B Forest OÜ (registrikood 14271932) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 9 aastat. Registrijärgne asukoht: Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101978934).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 108 074 €, mis on 20,5% rohkem kui aasta varem (89 698 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 0,9% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 4227 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 4 (aasta varem 3). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 27 019 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 41 486 € ja omakapital 15 338 € (37,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 50 361 €, mis on 3,6% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 5. Tööjõumakse tasuti kvartalis 6010 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 890 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 07.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.