Tutivõsa OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 8345 € | 1 | 2230 € |
| 2026 II kv | 3973 € | 1 | 2193 € |
| 2026 I kv | 13 610 € | 1 | 2453 € |
| 2025 IV kv | 10 671 € | 1 | 2304 € |
| 2025 III kv | 6922 € | 1 | 2230 € |
| 2025 II kv | 3599 € | 1 | 2230 € |
| 2025 I kv | 16 098 € | 1 | 2484 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 23 367 | 14 201 | 25 189 | 18 897 | 20 193 | 13 779 | 11 964 |
| Põhivara kokku | 18 857 | 23 993 | 13 618 | 23 619 | 20 668 | 16 424 | 12 079 |
| Vara kokku | 42 224 | 38 194 | 38 807 | 42 516 | 40 861 | 30 203 | 24 043 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 7070 | 3464 | 18 885 | 6968 | 5112 | 18 125 | 18 652 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 6250 | 14 999 | 0 | — |
| Kohustised kokku | 7070 | 3464 | 18 885 | 13 218 | 20 111 | 18 125 | 18 652 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 22 886 | 26 654 | 27 230 | 17 423 | 16 798 | 18 249 | 9578 |
| Aruandeaasta kasum | 9768 | 5576 | −9808 | 9375 | 1452 | −8671 | −6687 |
| Omakapital kokku | 35 154 | 34 730 | 19 922 | 29 298 | 20 750 | 12 078 | 5391 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 88 792 | 80 518 | 102 627 | 89 048 | 53 275 | 41 159 | 37 008 |
| Ärikasum | 9768 | 7075 | −8712 | 9374 | 3951 | −8673 | −6688 |
| EBITDA | 15 083 | 15 984 | 371 | 18 973 | 15 002 | 1346 | 3157 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 9768 | 7076 | −8558 | 9375 | 3952 | −8671 | −6687 |
| Aruande aasta kasum | 9768 | 5576 | −9808 | 9375 | 1452 | −8671 | −6687 |
| Tööjõukulud | 27 162 | 16 100 | 19 418 | 17 946 | 17 921 | 21 294 | 21 791 |
| Põhivara kulum | 5315 | 8909 | 9083 | 9599 | 11 051 | 10 019 | 9845 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 6000 | 5000 | 0 | 10 000 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 68 € väärtuses, 1 hankijalt (20.10.2025–20.10.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Jõgeva valla teede talihoole · Piirkond Sadala | Enveko OÜ | 68 € | 20.10.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Tutivõsa OÜ
Ülevaade
Tutivõsa OÜ (registrikood 14273925) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 9 aastat. Registrijärgne asukoht: Leedi küla, Jõgeva vald, Jõgeva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101980210).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 37 008 €, mis on 10,1% vähem kui aasta varem (41 159 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 13,6% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 6687 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 37 008 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 24 043 € ja omakapital 5391 € (22,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 8345 €, mis on 20,6% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2230 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1480 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 09.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.