PowerEST Solutions OÜRegistrisse kantud

14291656OsaühingAsutatud 2017

Majandusnäitajad

158 879 €+10,6%
Käive 2025
+41,0%
Keskmine kasv aastas 2019–2025
050 tuh100 tuh150 tuh200 tuh2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
0100 tuh200 tuh300 tuh2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv66 994 €31068 €
2026 II kv57 016 €3865 €
2026 I kv37 964 €3455 €
2025 IV kv60 083 €2657 €
2025 III kv46 911 €3699 €
2025 II kv60 310 €3699 €
2025 I kv61 300 €4597 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku8151705414 64312 42343 56824 75234 927
Põhivara kokku—11 55610 733102 356109 918149 252197 235
Vara kokku815118 61025 376114 779153 486174 004232 162
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised1410521049798302548771116563
Pikaajalised kohustised——336871 903107 798125 691162 670
Kohustised kokku14105210834780 205113 285132 802169 233
Osakapital2500250025002500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum1949424010 90014 52932 07437 70138 702
Aruandeaasta kasum22926660362917 5455627100121 727
Omakapital kokku674113 40017 02934 57440 20141 20262 929
Kasumiaruanne
Müügitulu20 249123 81754 32971 69782 658143 604158 879
Ärikasum22926659362717 545528281121 727
EBITDA—7270456218 77312 09416 32838 566
Kasum enne tulumaksustamist22926660362917 5455627100121 727
Aruande aasta kasum22926660362917 5455627100121 727
Tööjõukulud592186708542777311 02122 62822 503
Põhivara kulum—6119351228681215 51716 839
Muud näitajad
Töötajaid0111232
Arvutuslik dividend—000000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustusedKõik korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Kõik tähtaegselt
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

100%PowerEST Solutions OÜ3Märt Mõtus
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

Ettevõte on ise hankija: 1 hanget. Vaata hankeid →

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: PowerEST Solutions OÜ

Ülevaade

PowerEST Solutions OÜ (registrikood 14291656) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 9 aastat. Registrijärgne asukoht: Rannaküla, Elva vald, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük (EMTAK 47762). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102226229).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 158 879 €, mis on 10,6% rohkem kui aasta varem (143 604 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 41,0% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 21 727 € (13,7% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 3). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 79 440 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 232 162 € ja omakapital 62 929 € (27,1% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 66 994 €, mis on 42,8% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1068 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 410 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 12.02.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted