OÜ klaabuRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 152 209 € | 2 | 5017 € |
| 2026 II kv | 85 990 € | 3 | 3663 € |
| 2026 I kv | 23 307 € | 3 | 1612 € |
| 2025 IV kv | 32 297 € | 3 | 925 € |
| 2025 III kv | 16 771 € | 3 | 3883 € |
| 2025 II kv | 1630 € | 3 | 3309 € |
| 2025 I kv | 277 321 € | 3 | 3648 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 22 555 | 13 844 | 312 608 | 620 338 | 320 487 | 500 380 | 193 180 |
| Põhivara kokku | 90 898 | 81 682 | 156 140 | 151 081 | 196 991 | 354 670 | 285 784 |
| Vara kokku | 113 453 | 95 526 | 468 748 | 771 419 | 517 478 | 855 050 | 478 964 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 71 600 | 63 580 | 388 749 | 581 808 | 313 980 | 376 486 | 135 447 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 71 600 | 63 580 | 388 749 | 581 808 | 313 980 | 376 486 | 135 447 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 39 103 | 29 196 | 77 248 | 185 559 | 200 748 | 475 814 |
| Aruandeaasta kasum | 39 103 | −9907 | 48 053 | 109 613 | 15 189 | 275 066 | −135 047 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 41 853 | 31 946 | 79 999 | 189 611 | 203 498 | 478 564 | 343 517 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 39 900 | 0 | 492 225 | 668 923 | 344 267 | 1 006 992 | 85 298 |
| Ärikasum | 39 103 | −9907 | 47 909 | 109 523 | 12 193 | 275 250 | −133 730 |
| EBITDA | 39 869 | −7833 | 51 651 | 110 540 | 14 147 | 277 218 | −125 052 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 39 103 | −9907 | 48 053 | 109 613 | 15 189 | 275 066 | −135 047 |
| Aruande aasta kasum | 39 103 | −9907 | 48 053 | 109 613 | 15 189 | 275 066 | −135 047 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 19 152 | 68 977 | 66 341 | 36 333 | 38 916 |
| Põhivara kulum | 766 | 2074 | 3742 | 1017 | 1954 | 1968 | 8678 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 1 | 4 | 4 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 | 1302 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
5 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 414 706 € väärtuses, 3 hankijalt (09.08.2024–05.08.2026). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| KUMU jalakäijate tunneli renoveerimine | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 69 700 € | 05.08.2026 |
| Tallinn Pirita tee 78 Maarjamäe kommunismiohvrite memoriaali remonttööd | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 47 505 € | 28.04.2026 |
| Remonttööde raamhange · ühispakkumus | Tallinna Linnavaraamet | kuni 20 000 000 € | 13.01.2026 |
| Pisiremont- ja avariitööde tellimine Tallinna Linnavaraameti objektidele (raamhange) | Tallinna Linnavaraamet | kuni 4 000 000 € | 25.06.2025 |
| Tallinna Lauluväljaku väravate uus lahendus · ühispakkumus | Sihtasutus Tallinna Lauluväljak | 297 501 € | 09.08.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ klaabu
Ülevaade
OÜ klaabu (registrikood 14386144) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Saku alevik, Saku vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102390812).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 85 298 €, mis on 91,5% vähem kui aasta varem (1 006 992 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 13,5% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 135 047 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 42 649 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 478 964 € ja omakapital 343 517 € (71,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 152 209 €, mis on 808% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 5017 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1640 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.