RAMATO vara OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 216 511 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 786 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 786 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 279 307 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 223 091 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 2623 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 2263 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 7218 | 12 116 | 7600 | 65 311 | 40 107 | 9933 | 14 606 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 7218 | 12 116 | 7600 | 65 311 | 40 107 | 9933 | 14 606 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 75 | 307 | 0 | 11 745 | 37 704 | 122 | 1237 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 75 | 307 | 0 | 11 745 | 37 704 | 122 | 1237 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | −32 670 | 4644 | 9310 | 5099 | 51 066 | 10 104 | 7310 |
| Aruandeaasta kasum | 37 313 | 4665 | −4210 | 45 967 | −51 163 | −2793 | 3559 |
| Omakapital kokku | 7143 | 11 809 | 7600 | 53 566 | 2403 | 9811 | 13 369 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 117 980 | 118 536 | 8879 | 298 233 | 145 941 | 98 222 | 263 156 |
| Ärikasum | 37 313 | 4665 | −4210 | 45 967 | −51 163 | −2803 | 3559 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 37 313 | 4665 | −4210 | 45 967 | −51 163 | −2793 | 3559 |
| Aruande aasta kasum | 37 313 | 4665 | −4210 | 45 967 | −51 163 | −2793 | 3559 |
| Tööjõukulud | 2411 | 3428 | 5832 | 4929 | 6251 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
6 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 714 347 € väärtuses, 6 hankijalt (21.08.2023–02.04.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tartu Ülikooli spordihoone, Ujula tn 4 kergejõustikuhalli rajakatte uuendamine · ühispakkumus | Tartu Ülikool | 174 239 € | 02.04.2026 |
| Tamme staadioni remont · ühispakkumus | Tartu Linnavalitsus | 107 388 € | 20.03.2026 |
| Tapa Valla Kooli staadioni renoveerimine · Staadioni tartaankatte vahetus · ühispakkumus | Tapa Vallavalitsus | 135 916 € | 08.08.2025 |
| Valga kesk-staadioni tartaankatte uuendamine | Valga Vallavalitsus | 73 942 € | 26.06.2025 |
| Haljala staadioni tartaankatte paigaldamine | Haljala Vallavalitsus | 77 872 € | 12.08.2024 |
| Tallinna Spordihalli (Herne 30) spordiinventari hankimine ja paigaldus · Spordivarustus · ühispakkumus | Tallinna Linnavaraamet | 144 991 € | 21.08.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: RAMATO vara OÜ
Ülevaade
RAMATO vara OÜ (registrikood 14387971) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mujal liigitamata sporditegevus (EMTAK 9319). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102089518).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 263 156 €, mis on 168% rohkem kui aasta varem (98 222 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 14,3% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 3559 € (1,4% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 263 156 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 14 606 € ja omakapital 13 369 € (91,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 216 511 €, mis on 2,9% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 19.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.