HD Forest Holding OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 15 778 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 3315 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 6219 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 6111 € | 1 | 0 € |
| 2025 III kv | 8659 € | 1 | 0 € |
| 2025 II kv | 11 881 € | 1 | 0 € |
| 2025 I kv | 320 € | — | 18 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2018/19 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 7606 | 7606 | 7573 | 28 233 | 25 987 | 10 412 | 7158 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | 838 | 1526 | 9539 |
| Vara kokku | 7606 | 7606 | 7573 | 28 233 | 26 825 | 11 938 | 16 697 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | 11 704 | 10 455 | 638 | 3113 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | 3004 |
| Kohustised kokku | — | — | — | 11 704 | 10 455 | 638 | 6117 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 5106 | −926 | 4897 | 14 029 | 13 870 | 8800 |
| Aruandeaasta kasum | 5106 | −926 | 893 | 9132 | −159 | −5070 | −720 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 926 | 5106 | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 7606 | 7606 | 7573 | 16 529 | 16 370 | 11 300 | 10 580 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 30 843 | 5600 | 10 700 | 79 471 | 158 917 | 103 732 | 27 883 |
| Ärikasum | 5106 | −926 | 893 | 9132 | −97 | −669 | −332 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | −357 | 3680 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5106 | −926 | 893 | 9132 | −159 | −5070 | −720 |
| Aruande aasta kasum | 5106 | −926 | 893 | 9132 | −159 | −5070 | −720 |
| Tööjõukulud | 4835 | 0 | 0 | 25 273 | 67 085 | 44 400 | 18 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | 312 | 4012 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 926 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
7 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 2 hankijalt (05.12.2023–20.01.2026). Lisaks 7 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Arboristitööd 2026-2028 | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 500 000 € | 20.01.2026 |
| Arboristi kutsetunnistusega isikute ja nende töörühmade kaasamine korrashoiu-ja rikketöödele Ida-Eestis (Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Jõgevamaa) | Elektrilevi OÜ | kuni 300 000 € | 01.08.2025 |
| Istutustööd Kirde piirkonnas · Ida Ida-Harjumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 31 500 € | 23.04.2025 |
| Istutustööd Kirde piirkonnas 2024 · Loode Lääne-Virumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 31 185 € | 12.03.2024 |
| Istutustööd Kirde piirkonnas 2024 · Lõuna Ida-Harjumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 31 185 € | 12.03.2024 |
| Istutustööd Kirde piirkonnas 2024 · Ida Ida-Harjumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 31 185 € | 12.03.2024 |
| Arboristitööd 2023-2025 | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 124 000 € | 05.12.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: HD Forest Holding OÜ
Ülevaade
HD Forest Holding OÜ (registrikood 14519941) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2018. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102500822).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 27 883 €, mis on 73,1% vähem kui aasta varem (103 732 €). Aastatel 2018/19–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 1,7% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 720 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 16 697 € ja omakapital 10 580 € (63,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 15 778 €, mis on 82,2% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 12.02.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.