OÜ MLJ HaljastusRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2023Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 117 902 € | 10 | 20 670 € |
| 2026 II kv | 19 692 € | 13 | 2907 € |
| 2026 I kv | 35 455 € | 4 | 2565 € |
| 2025 IV kv | 133 909 € | 6 | 28 579 € |
| 2025 III kv | 145 281 € | 15 | 36 861 € |
| 2025 II kv | 10 317 € | 22 | 7052 € |
| 2025 I kv | 42 178 € | 4 | 6926 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2023
| 2018/19 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 4215 | 5774 | 8269 | 36 294 | 58 451 |
| Põhivara kokku | 11 627 | 21 514 | 13 969 | 16 706 | 12 953 |
| Vara kokku | 15 842 | 27 288 | 22 238 | 53 000 | 71 404 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 5639 | 19 211 | 12 032 | 22 827 | 22 367 |
| Pikaajalised kohustised | 13 200 | 7641 | 5705 | 3770 | 661 |
| Kohustised kokku | 18 839 | 26 852 | 17 737 | 26 597 | 23 028 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | −2997 | 436 | 4500 | 26 403 |
| Aruandeaasta kasum | −2997 | 3433 | 4065 | 21 903 | 21 973 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | −2997 | 436 | 4501 | 26 403 | 48 376 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 106 813 | 195 941 | 125 121 | 229 165 | 257 439 |
| Ärikasum | −2997 | 4076 | 4894 | 22 502 | 22 334 |
| EBITDA | 426 | 8046 | 7571 | 25 366 | 26 086 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −2997 | 3433 | 4065 | 21 903 | 21 973 |
| Aruande aasta kasum | −2997 | 3433 | 4065 | 21 903 | 21 973 |
| Tööjõukulud | 51 994 | 127 503 | 53 059 | 117 463 | 131 026 |
| Põhivara kulum | 3423 | 3970 | 2677 | 2864 | 3752 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 10 | 17 | 3 | 6 | 7 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
12 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 873 859 € väärtuses, 10 hankijalt (21.02.2024–05.06.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ MLJ Haljastus
Ülevaade
OÜ MLJ Haljastus (registrikood 14559293) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2018. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Pirita linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102169577).
Majandustulemused
Majandusaastal 2023 oli müügitulu 257 439 €, mis on 12,3% rohkem kui aasta varem (229 165 €). Aastatel 2018/19–2023 on müügitulu kasvanud keskmiselt 24,6% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2018/19–2023) seas. Majandusaasta 2023 puhaskasum oli 21 973 € (8,5% müügitulust). Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2023 oli töötajaid 7 (aasta varem 6). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 36 777 €. Majandusaasta 2023 lõpus oli bilansimaht 71 404 € ja omakapital 48 376 € (67,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 117 902 €, mis on 18,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 10. Tööjõumakse tasuti kvartalis 20 670 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1390 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (60%) kuulub eraisikule.
Tähelepanekud
Tähtajaks esitamata on 2 majandusaasta aruannet, viimasena majandusaasta 2025 oma.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2023) esitati 08.08.2024. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.