Vasara Põld OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 68 990 € | 1 | 1009 € |
| 2026 II kv | 16 930 € | 1 | 801 € |
| 2026 I kv | 15 937 € | 1 | 1183 € |
| 2025 IV kv | 43 339 € | 1 | 1225 € |
| 2025 III kv | 28 680 € | 1 | 748 € |
| 2025 II kv | 19 717 € | 1 | 1212 € |
| 2025 I kv | 20 640 € | 1 | 812 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2018/19 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 7777 | 8898 | 16 085 | 13 743 | 18 972 | 29 567 | 49 113 |
| Põhivara kokku | 40 669 | 40 109 | 90 279 | 168 037 | 259 448 | 201 472 | 177 639 |
| Vara kokku | 48 446 | 49 007 | 106 364 | 181 780 | 278 420 | 231 039 | 226 752 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 40 979 | 40 000 | 20 633 | 14 160 | 49 013 | 42 425 | 76 912 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 12 669 | 54 023 | 112 810 | 101 688 | 61 882 |
| Kohustised kokku | 40 979 | 40 000 | 33 302 | 68 183 | 161 823 | 144 113 | 138 794 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 4967 | 6506 | 70 562 | 105 471 | 114 097 | 84 390 |
| Aruandeaasta kasum | 4967 | 1540 | 64 056 | 40 535 | 8626 | −29 671 | 1068 |
| Omakapital kokku | 7467 | 9007 | 73 062 | 113 597 | 116 597 | 86 926 | 87 958 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 18 225 | 9648 | 67 131 | 91 042 | 87 837 | 89 966 | 120 125 |
| Ärikasum | 4966 | 1539 | 65 314 | 44 060 | 17 363 | −19 126 | 11 489 |
| EBITDA | 7843 | 6061 | 74 303 | 59 434 | 41 807 | 6019 | 36 629 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4967 | 1540 | 64 056 | 40 535 | 9751 | −29 671 | 1068 |
| Aruande aasta kasum | 4967 | 1540 | 64 056 | 40 535 | 8626 | −29 671 | 1068 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 1561 | 10 660 | 7380 | 13 572 |
| Põhivara kulum | 2877 | 4522 | 8989 | 15 374 | 24 444 | 25 145 | 25 140 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 5626 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 149 € väärtuses, 1 hankijalt (06.10.2025–06.10.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Viljandi valla teede ja tänavate lumetõrje 2025 - 2028 · Talihooldepiirkond nr 5. | Viljandi Vallavalitsus | 149 € | 06.10.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Vasara Põld OÜ
Ülevaade
Vasara Põld OÜ (registrikood 14532203) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2018. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Vanavälja küla, Viljandi vald, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102113976).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 120 125 €, mis on 33,5% rohkem kui aasta varem (89 966 €). Aastatel 2018/19–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 36,9% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2018/19–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1068 € (0,9% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 120 125 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 226 752 € ja omakapital 87 958 € (38,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 68 990 €, mis on 141% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1009 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 780 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 27.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.