Northscope Visuals OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 16 512 € | 1 | 2686 € |
| 2026 II kv | 13 796 € | 1 | 2686 € |
| 2026 I kv | 28 380 € | 1 | 2701 € |
| 2025 IV kv | 20 123 € | 1 | 2486 € |
| 2025 III kv | 24 145 € | 1 | 2549 € |
| 2025 II kv | 12 753 € | 1 | 2642 € |
| 2025 I kv | 16 501 € | 1 | 2536 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 2650 € (8% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2018/19 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 4942 | 8206 | 10 658 | 14 601 | 17 121 | 14 604 | 21 130 |
| Põhivara kokku | 2950 | 2350 | 9370 | 15 121 | 14 430 | 29 350 | 38 616 |
| Vara kokku | 7892 | 10 556 | 20 028 | 29 722 | 31 551 | 43 954 | 59 746 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 128 | 1130 | 3292 | 2275 | 3490 | 7042 | 5870 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 125 | 0 | 0 | 0 | 18 511 |
| Kohustised kokku | 128 | 1130 | 3417 | 2275 | 3490 | 7042 | 24 381 |
| Osakapital | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 5256 | 6418 | 14 032 | 16 839 | 22 703 | 31 754 |
| Aruandeaasta kasum | 5256 | 1662 | 7686 | 10 907 | 8714 | 11 701 | 1103 |
| Omakapital kokku | 7764 | 9426 | 16 611 | 27 447 | 28 061 | 36 912 | 35 365 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 17 062 | 17 882 | 32 354 | 33 758 | 45 199 | 55 810 | 59 198 |
| Ärikasum | 5256 | 1662 | 7686 | 10 907 | 8714 | 11 867 | 2235 |
| EBITDA | 5306 | 2262 | 8666 | 10 907 | 12 029 | 16 882 | 9308 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5256 | 1662 | 7686 | 10 907 | 8714 | 12 165 | 1851 |
| Aruande aasta kasum | 5256 | 1662 | 7686 | 10 907 | 8714 | 11 701 | 1103 |
| Tööjõukulud | 0 | 4951 | 8841 | 12 291 | 17 662 | 19 500 | 23 420 |
| Põhivara kulum | 50 | 600 | 980 | 0 | 3315 | 5015 | 7073 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 500 | 0 | 8100 | 2850 | 2650 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Northscope Visuals OÜ
Ülevaade
Northscope Visuals OÜ (registrikood 14555842) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2018. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Igavere küla, Raasiku vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala kinofilmide ja videote tootmine (EMTAK 59111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102649806).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 59 198 €, mis on 6,1% rohkem kui aasta varem (55 810 €). Aastatel 2018/19–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 23,0% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2018/19–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1103 € (1,9% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 59 198 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 59 746 € ja omakapital 35 365 € (59,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 16 512 €, mis on 31,6% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2686 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1740 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 11.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.