Hevent Ehitus OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 54 000 € | 5 | 5676 € |
| 2026 II kv | 17 910 € | 6 | 2899 € |
| 2026 I kv | 71 664 € | 1 | 2936 € |
| 2025 IV kv | 7062 € | 1 | 4014 € |
| 2025 III kv | 104 360 € | 1 | 8213 € |
| 2025 II kv | 38 468 € | 1 | 3716 € |
| 2025 I kv | 34 451 € | 1 | 6141 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2018/19 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 2423 | 33 523 | 77 544 | 53 094 | 126 508 | 128 065 |
| Põhivara kokku | 4196 | 63 659 | 104 702 | 80 569 | 67 172 | 57 372 |
| Vara kokku | 6619 | 97 182 | 182 246 | 133 663 | 193 680 | 185 437 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 2346 | 43 136 | 71 771 | 106 582 | 98 952 | 100 475 |
| Pikaajalised kohustised | 12 696 | 33 154 | 48 970 | 36 797 | 20 230 | 1923 |
| Kohustised kokku | 15 042 | 76 290 | 120 741 | 143 379 | 119 182 | 102 398 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | −10 923 | 18 142 | 58 755 | −12 467 | 71 748 |
| Aruandeaasta kasum | −10 923 | 29 315 | 40 613 | −71 221 | 84 215 | 8541 |
| Reservid ja muu omakapital | — | — | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | −8423 | 20 892 | 61 505 | −9716 | 74 498 | 83 039 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 49 489 | 232 735 | 523 877 | 264 888 | 333 957 | 247 077 |
| Ärikasum | −10 923 | 27 175 | 43 562 | −68 507 | 87 613 | 10 902 |
| EBITDA | −10 719 | 33 134 | 62 696 | −45 847 | 110 771 | 28 663 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −10 923 | 29 315 | 40 613 | −71 221 | 84 215 | 8541 |
| Aruande aasta kasum | −10 923 | 29 315 | 40 613 | −71 221 | 84 215 | 8541 |
| Tööjõukulud | 10 245 | 42 014 | 144 916 | 103 675 | 36 391 | 31 316 |
| Põhivara kulum | 204 | 5959 | 19 134 | 22 660 | 23 158 | 17 761 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 1 | 2 | 6 | 5 | 4 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 50 599 € väärtuses, 2 hankijalt (25.06.2024–21.07.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Puiga pumptracki projekteerimine | Võru Vallavalitsus | 4899 € | 21.07.2025 |
| Sillamäe pump-tracki raja projekteerimine ja rajamine | Sillamäe Linnavalitsus | 45 700 € | 25.06.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Hevent Ehitus OÜ
Ülevaade
Hevent Ehitus OÜ (registrikood 14609733) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2018. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mujal liigitamata rajatiste ehitus (EMTAK 42991). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102175215).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 247 077 €, mis on 26,0% vähem kui aasta varem (333 957 €). Aastatel 2018/19–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 37,9% aastas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 8541 € (3,5% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 2 (aasta varem 4). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 123 539 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 185 437 € ja omakapital 83 039 € (44,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 54 000 €, mis on 48,3% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 5. Tööjõumakse tasuti kvartalis 5676 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 860 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 25.07.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.