Vetekar OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 29 934 € | 2 | 4797 € |
| 2026 II kv | 34 011 € | 2 | 4835 € |
| 2026 I kv | 30 270 € | 2 | 4062 € |
| 2025 IV kv | 29 148 € | 2 | 3581 € |
| 2025 III kv | 34 693 € | 2 | 3581 € |
| 2025 II kv | 34 413 € | 2 | 3895 € |
| 2025 I kv | 32 170 € | 2 | 3757 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 47 007 | 91 100 | 142 432 | 49 776 | 92 445 | 161 590 | 240 119 |
| Põhivara kokku | 35 000 | 27 165 | 20 703 | 11 479 | 21 143 | 13 779 | 8345 |
| Vara kokku | 82 007 | 118 265 | 163 135 | 61 255 | 113 588 | 175 369 | 248 464 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 15 585 | 4266 | 5219 | 3853 | 8702 | 3598 | 4266 |
| Pikaajalised kohustised | 36 400 | 19 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 51 985 | 23 866 | 5219 | 3853 | 8702 | 3598 | 4266 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 27 522 | 91 899 | 40 417 | 54 902 | 101 381 | 169 774 |
| Aruandeaasta kasum | 27 521 | 64 377 | 63 517 | 14 485 | 47 484 | 67 890 | 71 924 |
| Omakapital kokku | 30 022 | 94 399 | 157 916 | 57 402 | 104 886 | 171 771 | 244 198 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 48 530 | 86 027 | 103 681 | 117 673 | 131 439 | 132 089 | 129 898 |
| Ärikasum | 27 520 | 64 372 | 63 515 | 43 232 | 47 156 | 66 926 | 70 256 |
| EBITDA | 34 520 | 72 902 | 72 576 | 52 456 | 58 576 | 74 290 | 75 689 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 27 521 | 64 377 | 63 517 | 43 235 | 47 484 | 67 890 | 71 924 |
| Aruande aasta kasum | 27 521 | 64 377 | 63 517 | 14 485 | 47 484 | 67 890 | 71 924 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 19 152 | 39 191 | 41 012 | 32 836 | 31 929 |
| Põhivara kulum | 7000 | 8530 | 9061 | 9224 | 11 420 | 7364 | 5433 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 114 999 | 0 | 1005 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 140 800 € väärtuses, 1 hankijalt (14.05.2024–13.05.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Veterinaarkardioloogilise teenuse ostmine | Eesti Maaülikool | 48 400 € | 13.05.2026 |
| Veterinaarkardioloogiline teenus | Eesti Maaülikool | 48 400 € | 13.05.2025 |
| Veterinaarkardioloogilise teenuse ostmine | Eesti Maaülikool | 44 000 € | 14.05.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Vetekar OÜ
Ülevaade
Vetekar OÜ (registrikood 14635216) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala veterinaaria (EMTAK 75001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102135174).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 129 898 €, mis on 1,7% vähem kui aasta varem (132 089 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 17,8% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 71 924 € (55,4% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 129 898 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 248 464 € ja omakapital 244 198 € (98,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 29 934 €, mis on 13,7% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 4797 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1570 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.