MERKIN AUTO OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 22 643 € | 1 | 1388 € |
| 2026 II kv | 13 562 € | 2 | 1300 € |
| 2026 I kv | 15 903 € | 2 | 1219 € |
| 2025 IV kv | 10 000 € | 2 | 1219 € |
| 2025 III kv | 12 047 € | 2 | 1219 € |
| 2025 II kv | 11 069 € | 2 | 1219 € |
| 2025 I kv | 29 684 € | 2 | 1053 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2020–2024
| 2019/20 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 38 359 | 33 341 | 26 455 | 28 187 | 9205 |
| Põhivara kokku | 35 285 | 31 267 | 27 252 | 23 235 | 19 219 |
| Vara kokku | 73 644 | 64 608 | 53 707 | 51 422 | 28 424 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 62 958 | 41 380 | 29 654 | 14 704 | 3355 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 62 958 | 41 380 | 29 654 | 14 704 | 3355 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 8186 | 20 729 | 21 553 | 34 219 |
| Aruandeaasta kasum | 8186 | 12 542 | 824 | 12 665 | −11 650 |
| Omakapital kokku | 10 686 | 23 228 | 24 053 | 36 718 | 25 069 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 92 536 | 54 591 | 64 646 | 84 096 | 57 732 |
| Ärikasum | 8186 | 12 540 | 821 | 12 663 | −11 653 |
| EBITDA | 13 068 | 16 557 | 4838 | 16 680 | −7636 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 8186 | 12 542 | 824 | 12 665 | −11 650 |
| Aruande aasta kasum | 8186 | 12 542 | 824 | 12 665 | −11 650 |
| Tööjõukulud | 5470 | 9377 | 10 501 | 11 641 | 13 172 |
| Põhivara kulum | 4882 | 4017 | 4017 | 4017 | 4017 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (14.11.2025–14.11.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Järva valla teede talihooldeteenus 2025-2028 · Vao-Abaja – Koidu – Ellavere - Udeva piirkond · ühispakkumus | Järva Vallavalitsus | 1412 € | 14.11.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: MERKIN AUTO OÜ
Ülevaade
MERKIN AUTO OÜ (registrikood 14808295) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Abaja küla, Järva vald, Järva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102191419).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 57 732 €, mis on 31,3% vähem kui aasta varem (84 096 €). Aastatel 2019/20–2024 on müügitulu vähenenud keskmiselt 11,1% aastas. Majandusaasta 2024 lõppes kahjumiga 11 650 €. Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 57 732 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 28 424 € ja omakapital 25 069 € (88,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 22 643 €, mis on 88,0% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1388 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1000 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 29.06.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.