Haavistu teenused OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 5715 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 59 729 € | 1 | 0 € |
| 2026 I kv | 130 465 € | 1 | 0 € |
| 2025 IV kv | 40 565 € | 1 | 0 € |
| 2025 III kv | 203 € | 1 | 0 € |
| 2025 II kv | 5894 € | 1 | 0 € |
| 2025 I kv | 48 808 € | 1 | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2019/20 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 35 048 | 88 581 | 55 527 | 95 263 | 193 099 | 165 504 |
| Põhivara kokku | — | 103 884 | 225 338 | 309 957 | 312 644 | 338 395 |
| Vara kokku | 35 048 | 192 465 | 280 865 | 405 220 | 505 743 | 503 899 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | — | 19 860 | 16 489 | 111 841 | 28 765 | 28 150 |
| Pikaajalised kohustised | — | 35 984 | 26 387 | 50 268 | 103 863 | 55 503 |
| Kohustised kokku | — | 55 844 | 42 876 | 162 109 | 132 628 | 83 653 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 35 048 | 136 621 | 235 867 | 243 111 | 373 115 |
| Aruandeaasta kasum | 35 048 | 101 573 | 101 368 | 7244 | 130 004 | 47 131 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 35 048 | 136 621 | 237 989 | 243 111 | 373 115 | 420 246 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 49 224 | 150 623 | 171 487 | 301 656 | 369 018 | 116 639 |
| Ärikasum | 35 048 | 105 444 | 105 124 | 17 530 | 150 524 | 49 385 |
| EBITDA | — | 114 785 | 132 432 | 43 917 | 184 337 | 83 198 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 35 048 | 101 573 | 101 368 | 7244 | 130 004 | 47 131 |
| Aruande aasta kasum | 35 048 | 101 573 | 101 368 | 7244 | 130 004 | 47 131 |
| Tööjõukulud | — | — | — | — | — | 0 |
| Põhivara kulum | — | 9341 | 27 308 | 26 387 | 33 813 | 33 813 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 2122 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 112 178 € väärtuses, 2 hankijalt (04.11.2024–03.12.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Rõuge valla lumetõrje 2025/2026, 2026/2027 ja 2027/2028 · Mõniste piirkond | Rõuge Vallavalitsus | 94 € | 03.12.2025 |
| Rõuge valla lumetõrje 2024/2025 · Mõniste piirkond | Rõuge Vallavalitsus | 84 € | 27.11.2024 |
| Lumetõrje teenuse tellimine Kagu-Eesti piirkonnas · Rõuge - Roosa | Riigimetsa Majandamise Keskus | 35 000 € | 04.11.2024 |
| Lumetõrje teenuse tellimine Kagu-Eesti piirkonnas · Antsla - Mõniste | Riigimetsa Majandamise Keskus | 42 000 € | 04.11.2024 |
| Lumetõrje teenuse tellimine Kagu-Eesti piirkonnas · Võru | Riigimetsa Majandamise Keskus | 35 000 € | 04.11.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Haavistu teenused OÜ
Ülevaade
Haavistu teenused OÜ (registrikood 14815823) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Hüti küla, Rõuge vald, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala taimekasvatuse abitegevused (EMTAK 01611). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102194539).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 116 639 €, mis on 68,4% vähem kui aasta varem (369 018 €). Aastatel 2019/20–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 18,8% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 47 131 € (40,4% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 6 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 503 899 € ja omakapital 420 246 € (83,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 5715 €, mis on 2715% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 07.09.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.