Jõgedearu OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 39 987 € | 2 | 4381 € |
| 2026 II kv | 36 509 € | 2 | 4596 € |
| 2026 I kv | 41 315 € | 2 | 4762 € |
| 2025 IV kv | 32 758 € | 2 | 4851 € |
| 2025 III kv | 36 845 € | 2 | 4970 € |
| 2025 II kv | 50 281 € | 2 | 4747 € |
| 2025 I kv | 34 631 € | 2 | 4712 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 2968 | 6158 | 28 950 | 28 908 | 24 410 | 21 515 |
| Põhivara kokku | 13 636 | 47 499 | 57 877 | 125 954 | 266 605 | 231 797 |
| Vara kokku | 16 604 | 53 657 | 86 827 | 154 862 | 291 015 | 253 312 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | — | 5996 | 11 972 | 30 501 | 35 204 | 10 789 |
| Pikaajalised kohustised | — | 31 856 | 26 401 | 51 661 | 111 759 | 107 025 |
| Kohustised kokku | — | 37 852 | 38 373 | 82 162 | 146 963 | 117 814 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 14 103 | 13 305 | 45 954 | 70 200 | 141 552 |
| Aruandeaasta kasum | 14 104 | −798 | 32 649 | 24 246 | 71 352 | −8554 |
| Omakapital kokku | 16 604 | 15 805 | 48 454 | 72 700 | 144 052 | 135 498 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 13 142 | 29 161 | 96 274 | 116 609 | 139 344 | 147 122 |
| Ärikasum | 14 104 | −798 | 32 649 | 25 072 | 73 844 | −6222 |
| EBITDA | 15 344 | 5388 | 45 651 | 45 177 | 111 915 | 37 553 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 14 104 | −798 | 32 649 | 24 246 | 71 352 | −8554 |
| Aruande aasta kasum | 14 104 | −798 | 32 649 | 24 246 | 71 352 | −8554 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 24 802 | 38 071 | 44 780 |
| Põhivara kulum | 1240 | 6186 | 13 002 | 20 105 | 38 071 | 43 775 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 144 800 € väärtuses, 1 hankijalt (11.11.2024–25.05.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Teeäärte niitmine niidukiga 2025-2028 (I) · Lääne-Virumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | 46 800 € | 25.05.2025 |
| Lumetõrje teenuse tellimine Põhja-Eesti piirkonnas · Paasvere - Venevere | Riigimetsa Majandamise Keskus | 35 000 € | 11.11.2024 |
| Lumetõrje teenuse tellimine Põhja-Eesti piirkonnas · Käru - Tammiku | Riigimetsa Majandamise Keskus | 28 000 € | 11.11.2024 |
| Lumetõrje teenuse tellimine Põhja-Eesti piirkonnas · Tudu | Riigimetsa Majandamise Keskus | 35 000 € | 11.11.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Jõgedearu OÜ
Ülevaade
Jõgedearu OÜ (registrikood 14815993) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Kaasiksaare küla, Vinni vald, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102196401).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 147 122 €, mis on 5,6% rohkem kui aasta varem (139 344 €). Aastatel 2020–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 62,1% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2020–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 8554 €. Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 1). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 73 561 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 253 312 € ja omakapital 135 498 € (53,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 39 987 €, mis on 8,5% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 4381 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1460 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.