Telbus OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 13 447 € | 4 | 0 € |
| 2026 II kv | 7300 € | 1 | 434 € |
| 2026 I kv | — | 1 | 1064 € |
| 2025 IV kv | — | 2 | 1446 € |
| 2025 III kv | — | 2 | 1085 € |
| 2025 II kv | — | 2 | — |
| 2025 I kv | — | 1 | — |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2019/20 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 12 675 | 30 117 | 47 308 | 41 231 | 928 | 9440 |
| Põhivara kokku | — | — | 2238 | 0 | — | — |
| Vara kokku | 12 675 | 30 117 | 49 546 | 41 231 | 928 | 9440 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 5646 | 13 586 | 5036 | 0 | — | 550 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 16 558 | 0 | — | 7252 |
| Kohustised kokku | 5646 | 13 586 | 21 594 | 0 | — | 7802 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 7029 | 16 531 | 27 952 | 325 | 928 |
| Aruandeaasta kasum | 7029 | 9502 | 11 421 | 13 279 | 603 | 710 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 7029 | 16 531 | 27 952 | 41 231 | 928 | 1638 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 60 133 | 82 180 | 117 786 | 31 247 | 1665 | 39 898 |
| Ärikasum | 7029 | 9502 | 11 421 | 13 279 | 603 | 710 |
| EBITDA | — | — | — | 15 517 | 603 | — |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7029 | 9502 | 11 421 | 13 279 | 603 | 710 |
| Aruande aasta kasum | 7029 | 9502 | 11 421 | 13 279 | 603 | 710 |
| Tööjõukulud | 5587 | 12 081 | 12 299 | 2199 | 0 | 11 416 |
| Põhivara kulum | — | — | — | 2238 | 0 | — |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 | 40 906 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 2 € väärtuses, 1 hankijalt (18.08.2026–18.08.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Antsla valla koolide õpilasvedu aastatel 2026-2031 | Antsla Vallavalitsus | 2 € | 18.08.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Telbus OÜ
Ülevaade
Telbus OÜ (registrikood 14824259) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Uue-Antsla küla, Antsla vald, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu (EMTAK 49391). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102294248).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 39 898 €, mis on 2296% rohkem kui aasta varem (1665 €). Aastatel 2019/20–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 7,9% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 710 € (1,8% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 6 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 0). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 39 898 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 9440 € ja omakapital 1638 € (17,4% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 710 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 13 447 €. Töötajaid oli samas kvartalis 4.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 02.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.