Bpanel OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 30 012 € | 3 | 3761 € |
| 2026 II kv | 112 535 € | 3 | 2488 € |
| 2026 I kv | 163 519 € | 3 | 6400 € |
| 2025 IV kv | 211 923 € | 4 | 5650 € |
| 2025 III kv | 140 633 € | 5 | 5887 € |
| 2025 II kv | 322 962 € | 5 | 5114 € |
| 2025 I kv | 437 298 € | 5 | 4860 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2020–2024
| 2019/20 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 6303 | 27 638 | 56 314 | 136 821 | 551 406 |
| Põhivara kokku | 51 849 | 97 459 | 135 381 | 120 942 | 109 020 |
| Vara kokku | 58 152 | 125 097 | 191 695 | 257 763 | 660 426 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 4575 | 8009 | 12 637 | 13 200 | 167 522 |
| Pikaajalised kohustised | 49 800 | 16 300 | 67 848 | 63 072 | 60 969 |
| Kohustised kokku | 54 375 | 24 309 | 80 485 | 76 272 | 228 491 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 1149 | 98 038 | 108 460 | 178 669 |
| Aruandeaasta kasum | 1277 | 97 011 | 10 422 | 70 281 | 250 516 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 128 | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 3777 | 100 788 | 111 210 | 181 491 | 431 935 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 0 | 176 348 | 202 281 | 112 624 | 1 312 860 |
| Ärikasum | 1855 | 98 371 | 8858 | 65 516 | 192 128 |
| EBITDA | — | — | 12 842 | 70 326 | 197 211 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1277 | 97 011 | 10 422 | 70 281 | 250 516 |
| Aruande aasta kasum | 1277 | 97 011 | 10 422 | 70 281 | 250 516 |
| Tööjõukulud | 802 | 10 357 | 11 248 | 13 157 | 39 460 |
| Põhivara kulum | — | — | 3984 | 4810 | 5083 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 4352 € väärtuses, 3 hankijalt (14.09.2023–25.09.2024). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Ehitus- ja remonttööde raamhange 2024-2028 · ühispakkumus | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | kuni 100 000 000 € | 25.09.2024 |
| Tallinna linna omandis oleva kinnisvara remonttööde raamhange · ühispakkumus | Tallinna Linnavaraamet | kuni 8 000 000 € | 11.07.2024 |
| Uue-Maailma tn 13 garaažide katuse avariiremont | Tallinna Kesklinna Valitsus | 4352 € | 14.09.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Bpanel OÜ
Ülevaade
Bpanel OÜ (registrikood 14860947) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Peetri alevik, Rae vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102213436).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 856 245 €, mis on 34,8% vähem kui aasta varem (1 312 860 €). Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 250 516 € (19,1% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 5 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 5. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 171 249 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 660 426 € ja omakapital 431 935 € (65,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 30 012 €, mis on 78,7% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 3761 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 920 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 20.07.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.