AS LHV KindlustusRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 66 | 401 596 € |
| 2026 II kv | 122 626 € | 65 | 387 985 € |
| 2026 I kv | 222 068 € | 64 | 420 303 € |
| 2025 IV kv | 170 293 € | 55 | 385 683 € |
| 2025 III kv | 129 189 € | 53 | 405 527 € |
| 2025 II kv | 153 876 € | 55 | 383 033 € |
| 2025 I kv | 175 479 € | 55 | 392 182 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2020 † | 2021 † | 2022 † | 2023 † | 2024 † | 2025 † | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 7 349 647 | 13 328 753 | — | 19 673 386 | 23 679 000 | 27 693 000 |
| Põhivara kokku | 232 991 | 1 530 140 | — | 2 151 074 | 2 233 000 | 932 000 |
| Vara kokku | 7 582 638 | 14 858 893 | 29 892 298 | 21 824 460 | 25 911 965 | 28 625 035 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | — | — | — | — | — | — |
| Osakapital | 8 000 000 | 8 000 000 | — | 8 000 000 | 8 000 000 | 8 000 000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | −550 509 | — | −3 303 332 | −2 924 000 | −1 571 000 |
| Aruandeaasta kasum | −550 509 | −822 966 | — | 304 690 | 1 198 000 | 2 521 000 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 20 833 | — | 245 444 | 209 000 | 126 000 |
| Omakapital kokku | 7 449 491 | 6 647 358 | — | 5 246 802 | 6 483 000 | 9 076 000 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 0 | 2 174 967 | 17 138 236 | 26 037 973 | 34 968 684 | 41 080 547 |
| Ärikasum | −539 491 | −822 966 | — | — | — | — |
| EBITDA | — | −554 226 | — | — | — | — |
| Kasum enne tulumaksustamist | −550 509 | −822 966 | — | 304 690 | 1 198 000 | 2 521 000 |
| Aruande aasta kasum | −550 509 | −822 966 | — | 304 690 | 1 198 000 | 2 521 000 |
| Tööjõukulud | 398 080 | — | — | — | — | — |
| Põhivara kulum | — | 268 740 | — | — | — | — |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 11 | 29 | 39 | 51 | 60 | 57 |
| Arvutuslik dividend | — | — | — | — | — | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null. † Märgitud aastate näitajad pärinevad PDF-kujul esitatud aruandest ja võivad olla puudulikud.
Riskid ja kohustusedKõik korras1 teadmiseks
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
37 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 902 372 € väärtuses, 24 hankijalt (02.02.2024–11.09.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tööandja täiendav tervisekindlustus PTA töötajatele · ühispakkumus | Põllumajandus- ja Toiduamet | 299 970 € | 11.09.2026 |
| Töötajate tervisekindlustus · ühispakkumus | OÜ Rail Baltic Estonia | 80 000 € | 31.08.2026 |
| Kindlustusteenuse ostmine | Lääne-Nigula Vallavalitsus | 10 590 € | 13.07.2026 |
| RIA töötajate tervisekindlustus (2026-2027) · ühispakkumus | Riigi Infosüsteemi Amet | 130 000 € | 28.04.2026 |
| Tööandja täiendav tervisekindlustus PRIA töötajatele (2026-2027) · ühispakkumus | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet | 51 200 € | 11.04.2026 |
| Töötajate täiendav tervisekindlustus · ühispakkumus | Siseministeerium | 72 000 € | 25.03.2026 |
| Tööandja poolne täiendav tervisekindlustus Lääne-Harju Vallavalitsuse ja hallatavate asutuste töötajatele · ühispakkumus | Lääne-Harju Vallavalitsus | 56 000 € | 23.03.2026 |
| Tööandja tervisekindlustus 2026-2027 · ühispakkumus | Aktsiaselts Tallinna Hambakliinik | 32 000 € | 10.03.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: AS LHV Kindlustus
Ülevaade
AS LHV Kindlustus (registrikood 14973611) on aktsiaselts. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala kahjukindlustus (EMTAK 65121). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100530247).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 41 080 547 €, mis on 17,5% rohkem kui aasta varem (34 968 684 €). See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2020–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 2 521 000 € (6,1% müügitulust). Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 57 (aasta varem 60). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 720 711 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 28 625 035 € ja omakapital 9 076 000 € (31,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 3670 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Nõukogusse kuulub 4 liiget.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 27.03.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. LEI-kood (254900MBQTBOMPBFJN15) pärineb GLEIF-i andmebaasist. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.