Kosmosepoisid OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 231 080 € | 19 | 37 659 € |
| 2026 II kv | 249 216 € | 28 | 36 929 € |
| 2026 I kv | 226 083 € | 21 | 51 028 € |
| 2025 IV kv | 236 629 € | 22 | 32 358 € |
| 2025 III kv | 237 167 € | 22 | 43 778 € |
| 2025 II kv | 233 137 € | 25 | 40 527 € |
| 2025 I kv | 222 064 € | 25 | 40 743 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 13 870 | 35 142 | 6848 | 103 322 | 104 386 | 101 638 |
| Põhivara kokku | 1600 | 2265 | 2810 | 26 363 | 22 209 | 18 887 |
| Vara kokku | 15 470 | 37 407 | 9658 | 129 685 | 126 595 | 120 525 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 113 | 2374 | 1015 | 85 745 | 140 382 | 104 966 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 23 | — | — |
| Kohustised kokku | 113 | 2374 | 1015 | 85 768 | 140 382 | 104 966 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 5107 | 9283 | 5893 | 10 671 | 15 463 |
| Aruandeaasta kasum | 12 857 | 27 176 | −3390 | 35 274 | −27 208 | −2654 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 15 357 | 35 033 | 8643 | 43 917 | −13 787 | 15 559 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 71 540 | 103 889 | 77 572 | 397 296 | 847 588 | 928 409 |
| Ärikasum | 12 847 | 29 038 | 2184 | 35 227 | −18 709 | −11 806 |
| EBITDA | 12 955 | 29 546 | 3045 | 36 732 | −12 638 | −5670 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 12 857 | 29 051 | 2186 | 35 274 | −18 182 | −11 680 |
| Aruande aasta kasum | 12 857 | 27 176 | −3390 | 35 274 | −27 208 | −2654 |
| Tööjõukulud | 13 997 | 17 680 | 16 905 | 153 359 | 429 913 | 449 844 |
| Põhivara kulum | 108 | 508 | 861 | 1505 | 6071 | 6136 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 1 | 2 | 2 | 9 | 25 | 24 |
| Arvutuslik dividend | — | 7500 | 23 000 | 0 | 30 496 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 1000 € väärtuses, 1 hankijalt (03.07.2023–03.07.2023).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kohviku rentnik/operaatori leidmine | Sihtasutus Endla Teater | 1000 € | 03.07.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Kosmosepoisid OÜ
Ülevaade
Kosmosepoisid OÜ (registrikood 14979654) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Paikuse alev, Pärnu linn, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102278769).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 928 409 €, mis on 9,5% rohkem kui aasta varem (847 588 €). Aastatel 2020–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 67,0% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2020–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 2654 €. Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 24 (aasta varem 25). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 38 684 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 120 525 € ja omakapital 15 559 € (12,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 231 080 €, mis on 2,6% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 19. Tööjõumakse tasuti kvartalis 37 659 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1340 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 20.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.