Maso OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 14 160 € | 1 | 4544 € |
| 2026 II kv | 15 711 € | — | 3293 € |
| 2026 I kv | 15 030 € | — | 4331 € |
| 2025 IV kv | 16 000 € | — | 3885 € |
| 2025 III kv | — | — | 5435 € |
| 2025 II kv | — | — | 2590 € |
| 2025 I kv | — | — | 3743 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 3881 | 2210 | 2351 | 2007 | 8102 | 17 878 |
| Põhivara kokku | 1785 | 1947 | 3710 | 4700 | 3217 | 6111 |
| Vara kokku | 5666 | 4157 | 6061 | 6707 | 11 319 | 23 989 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 2428 | 1665 | 0 | 4065 | 6279 | 6877 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 2294 | 0 | — | — |
| Kohustised kokku | 2428 | 1665 | 2294 | 4065 | 6279 | 6877 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 3238 | 1654 | 3767 | 2643 | 5039 |
| Aruandeaasta kasum | 3238 | −746 | 2113 | −1125 | 2397 | 12 073 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 3238 | 2492 | 3767 | 2642 | 5040 | 17 112 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 13 250 | 16 450 | 19 171 | 28 205 | 38 886 | 60 737 |
| Ärikasum | 3238 | −746 | 2113 | −1125 | 2397 | 12 073 |
| EBITDA | 3380 | −307 | 2997 | 215 | 3880 | 13 774 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3238 | −746 | 2113 | −1125 | 2397 | 12 073 |
| Aruande aasta kasum | 3238 | −746 | 2113 | −1125 | 2397 | 12 073 |
| Tööjõukulud | 9268 | 16 209 | 14 507 | 26 689 | 33 846 | 37 208 |
| Põhivara kulum | 142 | 439 | 884 | 1340 | 1483 | 1701 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 838 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Maso OÜ
Ülevaade
Maso OÜ (registrikood 14984603) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala arhitektitegevused (EMTAK 71111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102899096).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 60 737 €, mis on 56,2% rohkem kui aasta varem (38 886 €). Aastatel 2020–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 35,6% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2020–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 12 073 € (19,9% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 60 737 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 23 989 € ja omakapital 17 112 € (71,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 14 160 €. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 4544 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2790 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 11.03.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.