Maver Holding OÜRegistrisse kantud

16006232OsaühingAsutatud 2020

Majandusnäitajad

4167 €−32,5%
Käive 2025
−37,1%
Keskmine muutus aastas 2020/21–2025
010 tuh20 tuh30 tuh2020/212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
020 tuh40 tuh60 tuh2020/212022202320242025
Aruannete koondnäitajad2021–2025
2020/212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku20 91937 05941 53845 28248 255
Põhivara kokku00000
Vara kokku20 91937 05941 53845 28248 255
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised00000
Pikaajalised kohustised00000
Kohustised kokku00000
Osakapital25002500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum—20 91937 05941 53845 282
Aruandeaasta kasum20 91916 140447937442973
Reservid ja muu omakapital—−2500−2500−2500−2500
Omakapital kokku20 91937 05941 53845 28248 255
Kasumiaruanne
Müügitulu26 70420 518647561764167
Ärikasum20 91915 341447937442973
Kasum enne tulumaksustamist20 91916 140447937442973
Aruande aasta kasum20 91916 140447937442973
Tööjõukulud00000
Põhivara kulum—————
Muud näitajad
Töötajaid00000
Arvutuslik dividend——000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Hilinenult: 2023, 2024
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

100%Maver Holding OÜ2Mihkel Vaher
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Maver Holding OÜ

Ülevaade

Maver Holding OÜ (registrikood 16006232) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 4167 €, mis on 32,5% vähem kui aasta varem (6176 €). Aastatel 2020/21–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 37,1% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2020/21–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 2973 € (71,3% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 5 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 48 255 € ja omakapital 48 255 € (100% varadest).

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 04.01.2026. LEI-kood (984500VHA876A70C0F74) pärineb GLEIF-i andmebaasist. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted