CAMILON EHITUS OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 19 697 € | 1 | 1536 € |
| 2026 II kv | 33 233 € | 1 | 1536 € |
| 2026 I kv | 21 623 € | 1 | 1554 € |
| 2025 IV kv | 26 794 € | 1 | 1388 € |
| 2025 III kv | 28 056 € | 1 | 1843 € |
| 2025 II kv | 24 001 € | 2 | 2122 € |
| 2025 I kv | 16 990 € | 1 | 780 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2021–2024
| 2020/21 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 3799 | 35 376 | 22 812 | 42 720 |
| Põhivara kokku | 1056 | 14 541 | 36 622 | 5411 |
| Vara kokku | 4855 | 49 917 | 59 434 | 48 131 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 1176 | 32 229 | 33 040 | 26 079 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 1176 | 32 229 | 33 040 | 26 079 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 3679 | 17 688 | 26 394 |
| Aruandeaasta kasum | 3679 | 14 009 | 8706 | −4342 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 3679 | 17 688 | 26 394 | 22 052 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 118 768 | 299 257 | 101 660 | 41 369 |
| Ärikasum | 3679 | 14 009 | 9157 | −4351 |
| EBITDA | 3912 | 15 364 | 12 941 | −1385 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3679 | 14 009 | 8706 | −4342 |
| Aruande aasta kasum | 3679 | 14 009 | 8706 | −4342 |
| Tööjõukulud | 2063 | 83 633 | 35 394 | 2632 |
| Põhivara kulum | 233 | 1355 | 3784 | 2966 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 1 | 7 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (20.11.2023–20.11.2023). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kotzebue tn 10 hoone ehitustöödega jätkamine | Eesti Kunstiakadeemia | kuni 12 207 € | 20.11.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: CAMILON EHITUS OÜ
Ülevaade
CAMILON EHITUS OÜ (registrikood 16100086) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102336287).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 41 369 €, mis on 59,3% vähem kui aasta varem (101 660 €). Aastatel 2020/21–2024 on müügitulu vähenenud keskmiselt 29,6% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2020/21–2024) seas. Majandusaasta 2024 lõppes kahjumiga 4342 €. Avaldatud 4 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 41 369 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 48 131 € ja omakapital 22 052 € (45,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 19 697 €, mis on 29,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1536 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1080 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 22.09.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.