FREMMEL OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 224 474 € | 2 | 4204 € |
| 2026 II kv | 441 247 € | 2 | 3451 € |
| 2026 I kv | 289 903 € | 2 | 3413 € |
| 2025 IV kv | 226 043 € | 2 | 3568 € |
| 2025 III kv | 133 577 € | 2 | 3700 € |
| 2025 II kv | 172 709 € | 2 | 3700 € |
| 2025 I kv | 258 384 € | 2 | 3561 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 8200 € (9% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2020/21 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 22 204 | 47 703 | 79 739 | 121 447 | 141 259 |
| Põhivara kokku | 12 808 | 10 246 | 24 928 | 20 450 | 15 972 |
| Vara kokku | 35 012 | 57 949 | 104 667 | 141 897 | 157 231 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 2966 | 10 205 | 19 815 | 47 868 | 54 254 |
| Pikaajalised kohustised | 10 372 | 6417 | 4375 | 2210 | 0 |
| Kohustised kokku | 13 338 | 16 622 | 24 190 | 50 078 | 54 254 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 19 174 | 38 828 | 70 476 | 81 119 |
| Aruandeaasta kasum | 19 174 | 19 653 | 39 149 | 18 843 | 19 358 |
| Omakapital kokku | 21 674 | 41 327 | 80 477 | 91 819 | 102 977 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 156 006 | 264 204 | 522 355 | 638 634 | 789 641 |
| Ärikasum | 19 174 | 20 121 | 39 706 | 21 158 | 21 898 |
| EBITDA | — | 22 683 | 44 184 | 25 636 | 26 376 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 19 174 | 19 653 | 39 149 | 20 718 | 21 671 |
| Aruande aasta kasum | 19 174 | 19 653 | 39 149 | 18 843 | 19 358 |
| Tööjõukulud | — | 6107 | 49 592 | 33 693 | 36 854 |
| Põhivara kulum | — | 2562 | 4478 | 4478 | 4478 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 7501 | 8200 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
6 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 78 351 € väärtuses, 2 hankijalt (23.06.2024–31.08.2026). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Väikeveekogude taastamine Karula rahvuspargis 2026 · Karula 3 (Valga maakond, Valga vald, Rebasemõisa küla (Karula rahvuspark)) | Riigi Tugiteenuste Keskus | 11 240 € | 31.08.2026 |
| Kraavikaevetööd 2026 (Maa- ja Ruumiamet) · Kämara peakraav | Riigi Tugiteenuste Keskus | 4631 € | 11.06.2026 |
| Kraavikaevetööd 2026 (Maa- ja Ruumiamet) · Räsna oja | Riigi Tugiteenuste Keskus | 12 905 € | 11.06.2026 |
| Mustla maaparandussüsteemi rekonstrueerimine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 24 548 € | 02.06.2026 |
| Väikeveekogude taastamine Võru ja Valga maakonnas (Keskkonnaamet) · Otepää looduspark, Valga maakond 1 | Riigi Tugiteenuste Keskus | 13 229 € | 05.09.2025 |
| Väikeveekogude taastamine Võru ja Valga maakonnas (Keskkonnaamet) · Sadramõtsa loodusala ja Haanja looduspark - Võru Maakond | Riigi Tugiteenuste Keskus | 11 797 € | 05.09.2025 |
| Objektipõhised raietööd | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 10 000 000 € | 06.08.2024 |
| Looduskaitseliste objektipõhiste raieteenuste tellimine | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 10 000 000 € | 23.06.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: FREMMEL OÜ
Ülevaade
FREMMEL OÜ (registrikood 16127079) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Haaslava küla, Kastre vald, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102325463).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 789 641 €, mis on 23,6% rohkem kui aasta varem (638 634 €). Aastatel 2020/21–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 50,0% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2020/21–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 19 358 € (2,5% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 5 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 789 641 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 157 231 € ja omakapital 102 977 € (65,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 224 474 €, mis on 68,0% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 4204 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1410 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.