GREENSAILS TECHNOLOGY OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 56 016 € | 1 | 1054 € |
| 2026 II kv | 182 581 € | 1 | 713 € |
| 2026 I kv | 31 026 € | 1 | 222 € |
| 2025 IV kv | 3066 € | 1 | 776 € |
| 2025 III kv | 37 720 € | 1 | 1085 € |
| 2025 II kv | 41 599 € | 1 | 1085 € |
| 2025 I kv | 11 414 € | 1 | 1006 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 2500 | 4528 | 2939 | 14 491 | 9782 |
| Põhivara kokku | — | — | 2314 | 2081 | 46 013 |
| Vara kokku | 2500 | 4528 | 5253 | 16 572 | 55 795 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 190 | 409 | 1222 | 10 744 | 52 617 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 190 | 409 | 1222 | 10 744 | 52 617 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | −190 | 1619 | 1531 | 3328 |
| Aruandeaasta kasum | −190 | 1809 | −88 | 1797 | −12 650 |
| Reservid ja muu omakapital | — | — | — | — | 10 000 |
| Omakapital kokku | 2310 | 4119 | 4031 | 5828 | 3178 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 0 | 20 439 | 31 594 | 77 966 | 66 473 |
| Ärikasum | −190 | 1809 | −88 | 1797 | −12 650 |
| EBITDA | — | — | −69 | 2030 | −11 661 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −190 | 1809 | −88 | 1797 | −12 650 |
| Aruande aasta kasum | −190 | 1809 | −88 | 1797 | −12 650 |
| Tööjõukulud | 0 | 9767 | 8561 | 10 015 | 5344 |
| Põhivara kulum | — | — | 19 | 233 | 989 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 89 334 € väärtuses, 1 hankijalt (03.12.2025–03.12.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Päästepaadi soetamine koos haagisega | Aktsiaselts Tallinna Lennujaam | 89 334 € | 03.12.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: GREENSAILS TECHNOLOGY OÜ
Ülevaade
GREENSAILS TECHNOLOGY OÜ (registrikood 16160326) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Linnamäe küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala sporditarvete jaemüük (EMTAK 47631). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102566442).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 66 473 €, mis on 14,7% vähem kui aasta varem (77 966 €). Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 12 650 €. Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 66 473 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 55 795 € ja omakapital 3178 € (5,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 56 016 €, mis on 48,5% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1054 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 810 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 19.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.