Basseiniservice OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 380 760 € | 4 | 3659 € |
| 2026 II kv | 415 009 € | 3 | 5629 € |
| 2026 I kv | 160 766 € | 4 | 3328 € |
| 2025 IV kv | 179 697 € | 3 | 3697 € |
| 2025 III kv | 299 324 € | 2 | 4385 € |
| 2025 II kv | 341 118 € | 3 | 1817 € |
| 2025 I kv | 169 460 € | 2 | 3235 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 25 000 € (17% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 20 332 | 70 976 | 116 106 | 131 356 | 164 720 |
| Põhivara kokku | 21 114 | 66 851 | 53 771 | 93 866 | 120 838 |
| Vara kokku | 41 446 | 137 827 | 169 877 | 225 222 | 285 558 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 22 114 | 39 759 | 40 296 | 20 534 | 37 537 |
| Pikaajalised kohustised | — | 33 610 | 27 880 | 58 200 | 79 045 |
| Kohustised kokku | 22 114 | 73 369 | 68 176 | 78 734 | 116 582 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 16 832 | 61 958 | 99 201 | 118 988 |
| Aruandeaasta kasum | 16 832 | 45 126 | 37 243 | 44 787 | 47 488 |
| Omakapital kokku | 19 332 | 64 458 | 101 701 | 146 488 | 168 976 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 100 406 | 416 912 | 451 231 | 441 271 | 621 813 |
| Ärikasum | 16 830 | 45 124 | 38 861 | 46 524 | 58 100 |
| EBITDA | 17 816 | 50 778 | 47 248 | 58 322 | 74 977 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 16 832 | 45 126 | 37 243 | 44 787 | 54 539 |
| Aruande aasta kasum | 16 832 | 45 126 | 37 243 | 44 787 | 47 488 |
| Tööjõukulud | 850 | 10 377 | 18 140 | 35 659 | 39 986 |
| Põhivara kulum | 986 | 5654 | 8387 | 11 798 | 16 877 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 25 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 30 000 € väärtuses, 1 hankijalt (10.09.2024–10.09.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Lennusadama akvaariumi ja mudellaevade basseini hooldamine | Sihtasutus Eesti Meremuuseum | 30 000 € | 10.09.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Basseiniservice OÜ
Ülevaade
Basseiniservice OÜ (registrikood 16242739) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102378740).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 621 813 €, mis on 40,9% rohkem kui aasta varem (441 271 €). Aastatel 2021–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 57,8% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2021–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 47 488 € (7,6% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 5 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 207 271 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 285 558 € ja omakapital 168 976 € (59,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 380 760 €, mis on 27,2% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 3659 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 730 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 18.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.