Elkam Elekter OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 296 331 € | 18 | 24 922 € |
| 2026 II kv | 459 759 € | 19 | 18 001 € |
| 2026 I kv | 237 769 € | 19 | 22 872 € |
| 2025 IV kv | 281 123 € | 19 | 22 287 € |
| 2025 III kv | 146 185 € | 17 | 22 149 € |
| 2025 II kv | 183 713 € | 17 | 21 157 € |
| 2025 I kv | 285 672 € | 16 | 21 639 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 113 612 | 193 373 | 232 784 | 357 382 | 294 380 |
| Põhivara kokku | 31 571 | 131 452 | 134 437 | 121 259 | 119 802 |
| Vara kokku | 145 183 | 324 825 | 367 221 | 478 641 | 414 182 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 38 121 | 132 907 | 139 817 | 198 271 | 182 869 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 38 121 | 132 907 | 139 817 | 198 271 | 182 869 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 105 587 | 189 418 | 208 904 | 277 870 |
| Aruandeaasta kasum | 105 587 | 83 831 | 35 486 | 68 966 | −49 057 |
| Omakapital kokku | 107 062 | 191 918 | 227 404 | 280 370 | 231 313 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 257 729 | 556 637 | 902 252 | 1 030 221 | 844 696 |
| Ärikasum | 105 587 | 85 170 | 38 589 | 75 033 | −47 259 |
| EBITDA | 106 661 | 100 805 | 68 605 | 109 547 | −12 389 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 105 587 | 83 831 | 35 486 | 72 966 | −49 057 |
| Aruande aasta kasum | 105 587 | 83 831 | 35 486 | 68 966 | −49 057 |
| Tööjõukulud | 51 079 | 176 362 | 233 735 | 280 776 | 270 542 |
| Põhivara kulum | 1074 | 15 635 | 30 016 | 34 514 | 34 870 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 11 | 14 | 16 | 17 | 17 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 16 000 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
8 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 301 224 € väärtuses, 4 hankijalt (04.09.2024–28.09.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Balti elektrijaama peahoone evakuatsioonivalgustuse paigaldamine | Enefit Power OÜ | 113 500 € | 28.09.2026 |
| Ülekäiguradade lisavalgustuse projekteerimine ja ehitamine 2026 aastal | Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet | 31 723 € | 16.04.2026 |
| Remonttööde raamhange · ühispakkumus | Tallinna Linnavaraamet | kuni 20 000 000 € | 13.01.2026 |
| Ülekäiguradade lisavalgustuse projekteerimine ja ehitamine | Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet | 29 396 € | 10.07.2025 |
| Jaotuskilbi ja elektriautode laadimisjaamade elektrivarustuse projekteerimine ja paigaldamine Auvere elektrijaama territooriumil | Enefit Power AS | 33 317 € | 29.10.2024 |
| Auvere elektrijaama kesklao evakuatsioonivalgustite täiendamine | Enefit Power AS | 3476 € | 26.09.2024 |
| Metsküla-Auvere tehnilise baasi valgustamise projekteerimis-ehitustööd · Valgustusmasti paigaldamine | Enefit Power AS | 18 053 € | 04.09.2024 |
| Metsküla-Auvere tehnilise baasi valgustamise projekteerimis-ehitustööd · Valgustuspostide paigaldamine | Enefit Power AS | 71 760 € | 04.09.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Elkam Elekter OÜ
Ülevaade
Elkam Elekter OÜ (registrikood 16275874) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Narva linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elektri- ja sidevõrkude ehitus (EMTAK 42221). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102393657).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 844 696 €, mis on 18,0% vähem kui aasta varem (1 030 221 €). Aastatel 2021–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 34,6% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 49 057 €. Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 17. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 49 688 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 414 182 € ja omakapital 231 313 € (55,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 296 331 €, mis on 103% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 18. Tööjõumakse tasuti kvartalis 24 922 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1000 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 13.02.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.