Uieelu OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Aruannete koondnäitajad2022–2024
| 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 451 | 3786 | 5773 |
| Põhivara kokku | — | — | 5000 |
| Vara kokku | 451 | 3786 | 10 773 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | — | 1492 | 2917 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — |
| Kohustised kokku | — | 1492 | 2917 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 429 | 2294 |
| Aruandeaasta kasum | 451 | 1865 | 5562 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 451 | 2294 | 7856 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 4508 | 7454 | 6992 |
| Ärikasum | 451 | 1865 | 5562 |
| EBITDA | 451 | 1865 | 5562 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 451 | 1865 | 5562 |
| Aruande aasta kasum | 451 | 1865 | 5562 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 0 | 0 | 0 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 17 000 € väärtuses, 1 hankijalt (16.09.2026–16.09.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Lumetõrje Saaremaa vallas · Pihtla 1 | Saaremaa Vallavalitsus | 17 000 € | 16.09.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Uieelu OÜ
Ülevaade
Uieelu OÜ (registrikood 16276767) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Praakli küla, Saaremaa vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 6992 €, mis on 6,2% vähem kui aasta varem (7454 €). Aastatel 2022–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 24,5% aastas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 5562 € (79,5% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 3 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2024 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 10 773 € ja omakapital 7856 € (72,9% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 29.06.2025. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.