PostPlus Estonia OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 72 331 € | 4 | 29 641 € |
| 2026 II kv | 78 342 € | 4 | 22 673 € |
| 2026 I kv | 93 346 € | 3 | 19 132 € |
| 2025 IV kv | 75 966 € | 3 | 22 722 € |
| 2025 III kv | 104 962 € | 4 | 46 687 € |
| 2025 II kv | 106 724 € | 5 | 41 784 € |
| 2025 I kv | 176 990 € | 5 | 56 481 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2022–2024
| 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 64 185 | 292 184 | 1 601 133 |
| Põhivara kokku | 11 374 | 9220 | 5033 |
| Vara kokku | 75 559 | 301 404 | 1 606 166 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 64 413 | 268 487 | 1 576 303 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — |
| Kohustised kokku | 64 413 | 268 487 | 1 576 303 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 8646 | 30 416 |
| Aruandeaasta kasum | 8646 | 21 771 | −3053 |
| Omakapital kokku | 11 146 | 32 917 | 29 863 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 174 394 | 416 703 | 485 531 |
| Ärikasum | 9016 | 22 466 | −1055 |
| EBITDA | 11 543 | 27 770 | 4678 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 8646 | 21 771 | −3053 |
| Aruande aasta kasum | 8646 | 21 771 | −3053 |
| Tööjõukulud | 118 629 | 349 915 | 418 139 |
| Põhivara kulum | 2527 | 5304 | 5733 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 2 | 6 | 7 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: PostPlus Estonia OÜ
Ülevaade
PostPlus Estonia OÜ (registrikood 16430240) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine (EMTAK 52261). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102467826).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 485 531 €, mis on 16,5% rohkem kui aasta varem (416 703 €). Aastatel 2022–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 66,9% aastas. Majandusaasta 2024 lõppes kahjumiga 3053 €. Avaldatud 3 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 7 (aasta varem 6). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 69 362 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 1 606 166 € ja omakapital 29 863 € (1,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 72 331 €, mis on 31,1% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 29 641 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 4420 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 3 liiget. Ettevõtte ainus omanik on PostPlus Group B.V..
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 19.06.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.