Turu Investeeringud OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 151 188 € | 5 | 13 299 € |
| 2026 II kv | 136 483 € | 5 | 14 795 € |
| 2026 I kv | 205 421 € | 6 | 19 113 € |
| 2025 IV kv | 205 909 € | 7 | 17 230 € |
| 2025 III kv | 198 682 € | 7 | 15 619 € |
| 2025 II kv | 188 616 € | 7 | 17 976 € |
| 2025 I kv | 178 454 € | 7 | 18 407 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 50 676 | 67 775 | 59 007 | 80 335 |
| Põhivara kokku | 9389 | 7773 | 5847 | 6612 |
| Vara kokku | 60 065 | 75 548 | 64 854 | 86 947 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 21 723 | 63 662 | 78 364 | 83 419 |
| Pikaajalised kohustised | 18 367 | 10 398 | 3449 | 0 |
| Kohustised kokku | 40 090 | 74 060 | 81 813 | 83 419 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 17 475 | −1012 | −19 459 |
| Aruandeaasta kasum | 17 475 | −18 487 | −18 449 | 20 487 |
| Reservid ja muu omakapital | — | — | 2 | — |
| Omakapital kokku | 19 975 | 1488 | −16 959 | 3528 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 416 253 | 652 015 | 722 563 | 775 157 |
| Ärikasum | 17 603 | −18 216 | −18 404 | 20 527 |
| EBITDA | 17 985 | −16 600 | −16 478 | 25 201 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 17 475 | −18 487 | −18 449 | 20 487 |
| Aruande aasta kasum | 17 475 | −18 487 | −18 449 | 20 487 |
| Tööjõukulud | 24 666 | 159 842 | 186 122 | 175 632 |
| Põhivara kulum | 382 | 1616 | 1926 | 4674 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 2 | 5 | 5 | 5 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
6 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 29 € väärtuses, 4 hankijalt (02.11.2023–08.05.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kordushange. AS-i Emajõe Veevärk autode remondi- ja hooldusteenus | AS Emajõe Veevärk | 29 € | 08.05.2026 |
| Sõidukite hooldus- ja remonditööd · Sõidukite hoolduse ja remonditööd Raplas · ühispakkumus | Eesti Energia AS | 8000 € | 28.11.2024 |
| Sõidukite hooldus- ja remonditööd · Sõidukite hoolduse ja remonditööd Kuressaares · ühispakkumus | Eesti Energia AS | 8000 € | 28.11.2024 |
| Sõidukite hooldus- ja remonditööd · Sõidukite hoolduse ja remonditööd Haapsalus · ühispakkumus | Eesti Energia AS | 12 000 € | 28.11.2024 |
| Sõidukite hooldus- ja remonditööd · Sõidukite hoolduse ja remonditööd Pärnus · ühispakkumus | Eesti Energia AS | 23 000 € | 28.11.2024 |
| Sõidukite hooldus- ja remonditeenuse ostmine · Kuressaare · ühispakkumus | Politsei- ja Piirivalveamet | 45 000 € | 02.01.2024 |
| Sõidukite remont, hooldus, tarvikud (Keskkonnaamet) · Pärnumaa · ühispakkumus | Riigi Tugiteenuste Keskus | 15 000 € | 07.11.2023 |
| Sõidukite remont, hooldus, tarvikud (Keskkonnaamet) · Harjumaa · ühispakkumus | Riigi Tugiteenuste Keskus | 46 000 € | 06.11.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Turu Investeeringud OÜ
Ülevaade
Turu Investeeringud OÜ (registrikood 16433468) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102461770).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 775 157 €, mis on 7,3% rohkem kui aasta varem (722 563 €). Aastatel 2022–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 23,0% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2022–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 20 487 € (2,6% müügitulust). Avaldatud 4 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 5. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 155 031 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 86 947 € ja omakapital 3528 € (4,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 151 188 €, mis on 23,9% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 5. Tööjõumakse tasuti kvartalis 13 299 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1720 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.