Firelli haljastus OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 217 207 € | 16 | 20 323 € |
| 2026 II kv | 175 509 € | 13 | 19 116 € |
| 2026 I kv | 168 419 € | 12 | 12 830 € |
| 2025 IV kv | 159 443 € | 12 | 15 462 € |
| 2025 III kv | 158 979 € | 12 | 18 225 € |
| 2025 II kv | 155 974 € | 13 | 18 997 € |
| 2025 I kv | 182 914 € | 11 | 11 068 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 70 064 € (64% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 49 772 | 22 478 | 24 041 | 121 412 |
| Põhivara kokku | 44 728 | 197 454 | 215 272 | 424 040 |
| Vara kokku | 94 500 | 219 932 | 239 313 | 545 452 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 37 974 | 93 800 | 96 536 | 101 213 |
| Pikaajalised kohustised | — | 48 416 | 31 280 | 269 280 |
| Kohustised kokku | 37 974 | 142 216 | 127 816 | 370 493 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 0 | −27 335 | 38 933 |
| Aruandeaasta kasum | 54 026 | 75 216 | 136 332 | 133 526 |
| Omakapital kokku | 56 526 | 77 716 | 111 497 | 174 959 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 252 185 | 449 725 | 628 902 | 660 666 |
| Ärikasum | 54 026 | 76 250 | 138 015 | 136 666 |
| EBITDA | 62 125 | 121 503 | 200 803 | 209 345 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 54 026 | 75 216 | 136 332 | 133 526 |
| Aruande aasta kasum | 54 026 | 75 216 | 136 332 | 133 526 |
| Tööjõukulud | 75 483 | 119 669 | 163 425 | 184 401 |
| Põhivara kulum | 8099 | 45 253 | 62 788 | 72 679 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 8 | 10 | 12 | 11 |
| Arvutuslik dividend | — | 54 026 | 102 551 | 70 064 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
10 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 230 840 € väärtuses, 6 hankijalt (21.02.2024–21.07.2026). Lisaks 3 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tapa linnaku sise- ja välisuste vahetus · ühispakkumus | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 173 000 € | 21.07.2026 |
| Setomaa valla haljasalade hooldusteenused | Setomaa Vallavalitsus | 26 900 € | 30.06.2026 |
| Räästapleki paigaldamine Jõhvis · ühispakkumus | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 5733 € | 06.05.2026 |
| Freesimise ja hooldusniitmise teenus · Lõuna | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | kuni 900 000 € | 13.08.2025 |
| Riigimaal jäätmete koristamine (Maa- ja Ruumiamet) I piiratud hankemenetlus | Riigi Tugiteenuste Keskus | 4200 € | 04.06.2025 |
| Rakvere valla territooriumil heakorrateenuse osutamine 2025-2027 · Piirkond 5 – Lasila-Lepna-Veltsi piirkond | Rakvere Vallavalitsus | 47 066 € | 01.05.2025 |
| Niitmise ja võsalõikuse raamleping 2025- 2027 · ühispakkumus | aktsiaselts Eesti Raudtee | kuni 1 500 000 € | 14.04.2025 |
| Kinnistute välisterritooriumite korrashoid · IDA-VIRU | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | kuni 2 700 000 € | 21.05.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Firelli haljastus OÜ
Ülevaade
Firelli haljastus OÜ (registrikood 16447246) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Kohtla-Nõmme alev, Jõhvi vald, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102468333).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 660 666 €, mis on 5,1% rohkem kui aasta varem (628 902 €). Aastatel 2022–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 37,9% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2022–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 133 526 € (20,2% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 4 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 11 (aasta varem 12). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 60 061 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 545 452 € ja omakapital 174 959 € (32,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 217 207 €, mis on 36,6% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 16. Tööjõumakse tasuti kvartalis 20 323 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 930 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 22.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.