Needle Fox and Mary OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 35 436 € | — | 50 € |
| 2026 II kv | 13 072 € | — | 18 € |
| 2026 I kv | 63 993 € | 1 | 4 € |
| 2025 IV kv | 32 454 € | 1 | 3 € |
| 2025 III kv | 30 761 € | 1 | 24 € |
| 2025 II kv | 32 732 € | 1 | 33 € |
| 2025 I kv | 15 249 € | 1 | 25 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 3988 | 32 880 | 37 337 | 84 876 |
| Põhivara kokku | 2073 | 2757 | 17 253 | 16 270 |
| Vara kokku | 6061 | 35 637 | 54 590 | 101 146 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 8766 | 9970 | 47 528 | 77 914 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 8766 | 9970 | 47 528 | 77 914 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | −2788 | 4917 | −13 688 |
| Aruandeaasta kasum | −2705 | 7955 | −18 605 | 16 170 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 18 000 | 18 250 | 18 250 |
| Omakapital kokku | −2705 | 25 667 | 7062 | 23 232 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 5757 | 100 869 | 149 609 | 135 004 |
| Ärikasum | −2705 | 7955 | −18 561 | 16 170 |
| EBITDA | −2587 | 8590 | −17 623 | 19 682 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −2705 | 7955 | −18 561 | 16 170 |
| Aruande aasta kasum | −2705 | 7955 | −18 605 | 16 170 |
| Tööjõukulud | 268 | 3377 | 8374 | 1598 |
| Põhivara kulum | 118 | 635 | 938 | 3512 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 40 269 € väärtuses, 1 hankijalt (16.12.2025–16.12.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Voodimadratsite hankimine Vana-Vigala õpilaskodule | Raplamaa Rakenduslik Kolledž | 40 269 € | 16.12.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Needle Fox and Mary OÜ
Ülevaade
Needle Fox and Mary OÜ (registrikood 16496078) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Viljandi linn, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mööblitootmine (EMTAK 3100). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102493706).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 135 004 €, mis on 9,8% vähem kui aasta varem (149 609 €). Aastatel 2022–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 186% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 16 170 € (12,0% müügitulust). Avaldatud 4 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 101 146 € ja omakapital 23 232 € (23,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 35 436 €, mis on 15,2% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 50 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.