Rõuge Põllumees OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 23 019 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 4144 € | — | — |
| 2026 I kv | 150 € | — | 1072 € |
| 2025 IV kv | 10 158 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 8774 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 1917 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 3383 € | — | 1038 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 16 460 | 22 786 | 33 117 | 31 650 |
| Põhivara kokku | 988 | 2160 | 1604 | 21 809 |
| Vara kokku | 17 448 | 24 946 | 34 721 | 53 459 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 2178 | 6204 | 2281 | 5431 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 10 547 |
| Kohustised kokku | 2178 | 6204 | 2281 | 15 978 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 12 770 | 16 242 | 29 940 |
| Aruandeaasta kasum | 12 770 | 3472 | 13 698 | 5041 |
| Omakapital kokku | 15 270 | 18 742 | 32 440 | 37 481 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 13 915 | 33 439 | 28 772 | 23 026 |
| Ärikasum | 12 770 | 3472 | 13 698 | 6270 |
| EBITDA | — | — | 14 253 | 8656 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 12 770 | 3472 | 13 698 | 5041 |
| Aruande aasta kasum | 12 770 | 3472 | 13 698 | 5041 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | 555 | 2386 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 67 € väärtuses, 1 hankijalt (01.12.2024–01.12.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Rõuge valla lumetõrje 2024/2025 · Rõuge II piirkond | Rõuge Vallavalitsus | 67 € | 01.12.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Rõuge Põllumees OÜ
Ülevaade
Rõuge Põllumees OÜ (registrikood 16514289) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Nursi küla, Rõuge vald, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102530591).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 23 026 €, mis on 20,0% vähem kui aasta varem (28 772 €). Aastatel 2022–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 18,3% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 5041 € (21,9% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 4 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 53 459 € ja omakapital 37 481 € (70,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 23 019 €, mis on 162% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.