KRAMI OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 1 387 367 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 591 016 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 256 759 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 1 034 289 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 531 757 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 4850 € | — | 996 € |
| 2025 I kv | 100 755 € | 1 | 996 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2022/23 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 152 767 | 540 744 | 584 221 |
| Põhivara kokku | 13 097 | 194 763 | 226 681 |
| Vara kokku | 165 864 | 735 507 | 810 902 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 32 913 | 219 526 | 180 198 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — |
| Kohustised kokku | 32 913 | 219 526 | 180 198 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 118 451 | 513 481 |
| Aruandeaasta kasum | 130 451 | 395 030 | 114 723 |
| Omakapital kokku | 132 951 | 515 981 | 630 704 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 177 120 | 3 253 426 | 1 776 416 |
| Ärikasum | 130 451 | 392 909 | 111 176 |
| EBITDA | 134 437 | 397 436 | 116 258 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 130 451 | 398 030 | 114 723 |
| Aruande aasta kasum | 130 451 | 395 030 | 114 723 |
| Tööjõukulud | 0 | 155 | 4614 |
| Põhivara kulum | 3986 | 4527 | 5082 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 12 000 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
7 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 2 829 366 € väärtuses, 5 hankijalt (11.06.2025–06.05.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Lepna aleviku ühendamine Rakvere linna ühisveevärgi ja -kanalisatsiooniga - I etapp · ühispakkumus | Aktsiaselts Rakvere Vesi | 261 450 € | 06.05.2026 |
| Riigitee nr 2 (E263) Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa tee km 82,2-82,8 asuva Mäo liiklussõlme bussipeatuste ja teenindava taristu ehitamine · ühispakkumus | Transpordiamet | 2 035 000 € | 05.05.2026 |
| Pärnu Noorte väljak 2 spordikompleksi I etapp · ühispakkumus | Pärnu Linnavalitsus | 174 681 € | 07.07.2025 |
| Pärnu Tammsaare Lasteaia sademevee kanalisatsiooni ehitamine · ühispakkumus | Pärnu Linnavalitsus | 186 000 € | 25.06.2025 |
| Riigitee nr 11414 Tilgu tee km 1,34 nõlva kindlustamine · ühispakkumus | Transpordiamet | 82 235 € | 12.06.2025 |
| Tapa linn Loode 12/3 ja 12/6 kaevude paigaldus · ühispakkumus | AS HOOLEKANDETEENUSED | 27 500 € | 11.06.2025 |
| Luua Metsanduskooli harjutusväljaku ehitustööd · ühispakkumus | Riigi Tugiteenuste Keskus | 62 500 € | 11.06.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: KRAMI OÜ
Ülevaade
KRAMI OÜ (registrikood 16579309) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Elva linn, Elva vald, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maanteede ja kiirteede ehitus (EMTAK 42111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102538153).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 1 776 416 €, mis on 45,4% vähem kui aasta varem (3 253 426 €). Aastatel 2022/23–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 217% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 114 723 € (6,5% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 3 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 810 902 € ja omakapital 630 704 € (77,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 1 387 367 €, mis on 161% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 03.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.